دو خبر از تراکتورسازی: جزئیاتی از ماجرای به کما رفتن بازیکن تراکتور/ جلالی دو بازیکن تراکتور را تعلیق کرد

اتفاقی که بامداد دیروز رخ داد و اهالی فوتبال ایران را سخت نگران کرد، با خارج شدن مهدی کریمیان از کما سرانجامی تلخ پیدا نکرد. به گزارش خبرنگار ورزشی جهان، هافبک خلاق تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز بر اثر یک تصادف روانه بیمارستان امام رضا(ع) شهر تبریز می شود اما به شکل عجیبی سطح هوشیاری وی […]

اتفاقی که بامداد دیروز رخ داد و اهالی فوتبال ایران را سخت نگران کرد، با خارج شدن مهدی کریمیان از کما سرانجامی تلخ پیدا نکرد.
جزئیاتی از ماجرای به کما رفتن بازیکن تراکتور

به گزارش خبرنگار ورزشی جهان، هافبک خلاق تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز بر اثر یک تصادف روانه بیمارستان امام رضا(ع) شهر تبریز می شود اما به شکل عجیبی سطح هوشیاری وی پایین آمده و به کما می رود؛ موضوعی که نزدیکان وی را سخت نگران کرد.

درباره اینکه تا چه اندازه شدت تصادف با به کما رفتن این بازیکن ارتباط داشته است ابهاماتی وجود دارد و ظاهرا نه مسوولان بیمارستان و نه خانواده این بازیکن تمایلی به طرح این مسئله ندارند اما به گفته یک منبع آگاه بحث درگیری و کتک کاری کریمیان با عده ای ناشناس و اساسا بحث مضروب شدن وی صحت ندارد و اتفاق مورد نظر ریشه در همان تصادف داشته اما چرا تصادفی که کریمیان راننده خودروی تصادفی نبوده منجر به کما رفتن این بازیکن شده ، سوالی بی پاسخ است.

بر اساس اخبار رسیده خودروی آزارای کریمیان در ساعات ابتدایی روز یکشنبه در حالی که همسر وی راننده آن بوده به یک ماشین برخورد کرده و درب خودرو قسمت شاگرد باز شده و این بازیکن به بیرون پرتاب شده است. سپس وی را به بیمارستان اعزام می کنند و این چهره شناخته شده فوتبالی پس از لحظاتی که درمان وی آغاز می شود هوشیاری خود را از دست می دهد و…

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی امروز اعلام کرد که باید خود کریمیان بگوید ماجرا چیست و مجید جلالی سرمربی این تیم نیز به خبرنگار ما گفت که هنوز به او نگفته اند علت به کما رفتن بازیکنش چه بوده است!

اما بر اساس آنچه که فردی آگاه به خبرنگار ما گفته است ماجرای درگیری خیابانی صحت ندارد و ضمنا شایعه نامتعادل بودن این بازیکن هم از اساس دروغ است چرا که خود مهدی پشت فرمان خودروی تصادفی نبوده است.

بائو و حسینی در اختیار باشگاه قرار گرفتند
با تصمیم مجید جلالی، مهاجم و مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی در اختیار مسئولان باشگاه قرار گرفتند.

پس از برگزاری تمرین روز گذشته تراکتورسازی مجید جلالی طی نامه‌ای به باشگاه میثم بائو و سید محسن حسینی را در اختیار باشگاه قرار داد.

شایعه شده بود این دو بازیکن دچار اختلافاتی شده‌اند اما حسن آذرنیا سرپرست تراکتورسازی در این ارتباط به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، گفت: بحث اختلاف وجود نداشته است و بائو و حسینی به دلیل بی‌انگیزگی در تمرینات از سوی کادر فنی در اختیار باشگاه قرار گرفتند تا مسئولین تیم در ارتباط با آنها تصمیم‌گیری کنند.

بدین ترتیب این دو بازیکن در سفر به اصفهان تیم را همراهی نمی‌کنند تا پس از دیدار مقابل ذوب آهن مسئولین باشگاه در مورد آینده آنها تصمیم‌گیری کنند.

انتهای خبر