واکنش رویانیان به سخنان فردوسی پور/جلسه ۳ ساعته مدیرعامل پرسپولیس با مسئولان صداوسیما

آقای فردوسی‌پور! حق نداری از تریبون استفاده شخصی کنی. رویانیان: چرا ترسیدید جواب من را بشنوید؟/ معلوم شد چرا فنایی ۱۵ سال کارشناس ۹۰ است مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از نحوه اجرای برنامه شب گذشته ۹۰ و اجازه ندادن به وی برای دفاع از خودش انتقاد کرد. به گزارش اعتدال پرس، محمد رویانیان در گفت‌وگو با […]

آقای فردوسی‌پور! حق نداری از تریبون استفاده شخصی کنی.

رویانیان: چرا ترسیدید جواب من را بشنوید؟/ معلوم شد چرا فنایی ۱۵ سال کارشناس ۹۰ است

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از نحوه اجرای برنامه شب گذشته ۹۰ و اجازه ندادن به وی برای دفاع از خودش انتقاد کرد.

به گزارش اعتدال پرس، محمد رویانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهارداشت: متاسفانه در برنامه ۹۰ شب گذشته عدالت رعایت نشد، آقای فردوسی‌پور! وقتی که از تریبون هرچه دوست داری می‌گویی و انتقاد می‌کنی و حرفهایت را یکطرفه می‌زنی پس چرا اجازه ندادی پاسخت را بدهم.

وی افزود: متأسفانه از برنامه ۹۰ استفاده شخصی می‌کنید ولی باید بدانید که شما یک مجری هستید، اگر به حرفی انتقاد دارید بحق است با مصاحبه در سایت‌ها و روزنامه‌ها جواب آن را بدهید ولی اگر در برنامه ۹۰ حرف می‌زنید حق من است که پاسخ من را بشنوید. چرا ترسیدید که پاسخ من را بشنوید.

رویانیان ادامه داد: شما حق ندارید یک‌طرفه قضاوت کنید ، من از اول برنامه تلفن همراهم روشن بود و فقط چند لحظه به دلیل شارژ خاموش شد که سریعاً آن را شارژ کردم. سپس به برنامه زنگ زدم و گفتم آماده پاسخگویی هستم ولی دوست نداشتند با من ارتباط برقرار کنند.

رویانیان خاطرنشان کرد: من به طور مفصّل در ارتباط با نظر شما و حرفهایی که زدیدی بیانیه‌ای را از طرف باشگاه صادر خواهم کرد تا هواداران بدانند هدف من حفظ حقوق باشگاه است نه برخورد با فردوسی‌پور. مدیرعامل قرمزپوشان در پایان در مورد کارشناس داوری ۹۰ نیز گفت: آقای کارشناس! با صحبت‌هایی که مطرح کردید من تازه متوجه شدم چرا ۱۵ سال است که شما کارشناس برنامه ۹۰ هستید، شما باید در مورد داوری نظر بدهید نه چیز دیگر، برای من سئوال است که چرا درباره هزینه‌های برنامه ۹۰ اظهارنظر می کنید و وکیل مدافع می‌شوید، کار شما کارشناسی داوری است نه نصیحت کردن من و پرداختن به هزینه‌های ۹۰ ؛ من باز هم می‌گویم تازه معلوم شد که شما چرا ۱۵ سال کارشناس برنامه ۹۰ هستید.

رویانیان در پایان یادآورشد: ضمنا باید این را عرض کنم کنم که من از آقای فردوسی‌پور هیچ‌گونه عذرخواهی نکرده‌ام پس بهتر است ایشان در جریان این موضوع باشند. البته باز هم اعلام می‌کنم در اطلاعیه‌ای جواب ایشان را در مورد سایر مسائل به صورت مفصل خواهم داد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ۳ ساعت به سازمان صدا و سیما رفت

محمد رویانیان به مدت سه ساعت به سازمان صدا و سیما رفت و با مسئولان این سازمان به گفت‌وگو پرداخت.

خبرگزاری فارس: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ۳ ساعت به سازمان صدا و سیما رفت

به گزارش خبرگزاری فارس، در چند روز اخیر محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس یکی از منتقدان برنامه ۹۰ و صدا و سیما بود از همین رو این مدیرعامل سعی کرد تا شب گذشته روی خط برنامه ۹۰ برود و جواب عادل فردوسی‌پور و اظهاراتش را بدهد. اما علی‌رغم تلاش‌های فراوان موفق به این کار نشد. ولی رویانیان پس از گفت‌وگوی تلفنی با مدیران صدا و سیما و تماس‌هایی که با وی داشتند، امروز به مدت سه ساعت به سازمان صدا و سیما رفت و با مسئولین و مدیران این سازمان در خصوص مسائل مختلف به بحث و گفت‌وگو نشست. در پایان این جلسه رویانیان به توافقات بسیار خوبی هم با مسئولان صدا و سیما رسید و سپس این سازمان را ترک کرد.

انتهای خبر