واریز ۱۶۰ میلیون ریال به حساب احمدی‌نژاد

یکی از مسئولان دفتر رئیس‌جمهور سابق با بیان اینکه تا دیروز ۱۶۰ میلیون ریال به حساب احمدی‌نژاد واریز شده بود، گفت: بیشتر واریزها از مبالغ خرد است. به گزارش اعتدال پرس، یکی از مسئولان دفتر رئیس‌جمهور سابق در گفت‌وگو با تسنیم، با بیان اینکه تا روز گذشته ۱۶۰ میلیون ریال کمک‌های مردمی به حسابی که […]

یکی از مسئولان دفتر رئیس‌جمهور سابق با بیان اینکه تا دیروز ۱۶۰ میلیون ریال به حساب احمدی‌نژاد واریز شده بود، گفت: بیشتر واریزها از مبالغ خرد است.

به گزارش اعتدال پرس، یکی از مسئولان دفتر رئیس‌جمهور سابق در گفت‌وگو با تسنیم، با بیان اینکه تا روز گذشته ۱۶۰ میلیون ریال کمک‌های مردمی به حسابی که محمود احمدی‌نژاد در آخرین گفت‌وگوی تلویزیونی خود با مردم اعلام کرد، واریز شده است، اظهار داشت:

وقتی برای گرفتن ریز حساب به بانک مراجعه کردیم، با گردش حساب ۳۵ صفحه‌ای روبرو شدیم.
وی ادامه داد: برای ۱۶۰ میلیون مبلغ واریز شده، ۳۵ صفحه گردش حساب زیاد است و نشان‌دهنده این است که مبالغ واریز شده اندک و خرد مانند ۵۰ هزار ریال و ۱۰۰ هزار ریال است.

این مسئول خاطر‌نشان کرد: بیشتر از مناطق محروم به این حساب پول واریز شده و به طور مثال از منطقه بشاگرد مبلغ ۷۰ هزار ریال و از منطقه محروم دیگری ۵۰ هزار ریال واریز شده است و همه مبالغ واریز شده در همین حد بوده و نشانگر این است که ساکنان مناطق محروم علاقه دارند به رئیس‌جمهور سابق در راه‌اندازی دانشگاه یاری رسانند.

انتهای خبر