سه انتصاب جدید روحانی: بانوی اصولگرا معاون رییس جمهور شد/اولین دو شغله دولت یازدهم منصوب شد

رییس جمهور در احکامی “معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی” و “سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس‌جمهور” و همچنین “معاون حقوقی رییس‌جمهور” را منصوب کرد. به گزارش اعتدال پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت‌الاسلام دکتر حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران، در حکمی دکتر محمدباقر نوبخت را به عنوان معاون […]

رییس جمهور در احکامی “معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی” و “سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس‌جمهور” و همچنین “معاون حقوقی رییس‌جمهور” را منصوب کرد.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت‌الاسلام دکتر حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران، در حکمی دکتر محمدباقر نوبخت را به عنوان معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی و سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس‌جمهور منصوب کرد.

متن حکم دکتر روحانی بدین شرح است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

جناب آقای دکتر محمدباقر نوبخت
بر اساس اصل ۱۲۶ قانون اساسی و نظر به مراتب شایستگی و سوابق طولانی خدمت موفق در مسئولیت‌های اجرایی و تقنینی، به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان «معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی و سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس‌جمهور» برمی‌گزینم.
امید است با عنایات الهی و همکاری اعضای محترم دولت در خدمت به ملت شریف ایران و نظام جمهوری اسلامی و رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، موفق باشید.

انتصاب دکتر الهام امین‌زاده به عنوان معاون حقوقی رییس‌جمهور

همچنین حجت الاسلام دکتر حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران، در حکمی دکتر الهام امین‌زاده را به عنوان معاون حقوقی رییس‌جمهور منصوب کرد.

الهام امین‌زاده کیست؟+عکس

متن حکم دکتر روحانی بدین شرح است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

سرکار خانم دکتر الهام امین‌زاده
به موجب این حکم و بنا به صلاحیت‌های علمی، تواناییهای حقوقی، سوابق تقنینی و شایستگی‌های اخلاقی، شما را به عنوان «معاون حقوقی رییس‌جمهور» برمی‌گزینم.
امید است با عنایات الهی در خدمت به ملت شریف ایران و نظام جمهوری اسلامی و با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، موفق باشید.

به گزارش اعتدال پرس، نوبخت از نمایندگان سابق مجلس و معاون روحانی در مرکز تحقیقات استراتژیک بوده است. الهام امین زاده نیز از فعالان سیاسی اصولگرا، حقوقدان و عضو هیات علمی دانشگاه تهران می باشد. وی که نماینده مردم تهران در مجلس هفتم بود، در انتخابات مجلس نهم در لیست جبهه متحد اصولگرایان قرار داشت اما موفق به ورود به مجلس نشد.

انتهای خبر