رد شکایت احمدی‌نژاد از جهانگیری

شکایت احمدی‌نژاد از معاون اول رئیس‌جمهور رد شد. به گزارش اعتدال پرس(اعتدال آذربایجان)، دفتر سخنگوی قوه قضائیه خبر داد در پرونده شکایت احمدی‌نژاد از جهانگیری قرار منع تعقیب صادر شده است. چندی قبل سیدعادل حیدری، وکیل دکتر احمدی نژاد درباره علت شکایت دکتر احمدی نژاد رئیس جمهور سابق از اسحاق جهانگیری به سایت دولت بهار، گفته بود: […]

image_pdfimage_print
شکایت احمدی‌نژاد از معاون اول رئیس‌جمهور رد شد.

به گزارش اعتدال پرس(اعتدال آذربایجان)، دفتر سخنگوی قوه قضائیه خبر داد در پرونده شکایت احمدی‌نژاد از جهانگیری قرار منع تعقیب صادر شده است.

چندی قبل سیدعادل حیدری، وکیل دکتر احمدی نژاد درباره علت شکایت دکتر احمدی نژاد رئیس جمهور سابق از اسحاق جهانگیری به سایت دولت بهار، گفته بود: آقای اسحاق جهانگیری در سال‌های اخیر با هدف تخریب باورهای مردم و تشویش در اذهان عمومی، اقدام به طرح اتهامات بی اساس علیه دولت قبل کرده که در سطح وسیعی در رسانه‌های مکتوب و شبکه‌های مجازی و صوتی و تصویری منتشر شده است.

حیدری گفته است “دکتر احمدی نژاد رئیس جمهور سابق به دلیل ادامه سکوت وحدت بخش خود، از پاسخگویی به افتراها و اکاذیب مطروحه علیه دولت قبل در سطوح رسانه ای پرهیز دارند اما برای پیشگیری از تداوم رفتار ناهنجار برخی مقامات مسئول در دولت کنونی و در موافقت با درخواست‌های مکرر مردم، تصمیم گرفته شد تا علیه اتهام زنندگان در دستگاه قضایی اقامه دعوی شود.”

وی تصریح کرد که به همین منظور شکایتی مبنی بر افترا و نشر اکاذیب علیه آقای اسحاق جهانگیری که بیشترین اتهامات را به دولت‌های نهم و دهم وارد کرده است تنظیم و تسلیم دستگاه قضایی شد که امیدواریم در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.

انتهای خبر