مجری معروف زن ایرانی که راه گلشیفته را در پیش گرفت + تصاویر

این روزها که سخن از بی بی سی فارسی و بازداشت همکارانش در تهران مطرح است، عکسی از “گذشته” و “حال” یکی از مجریان این شبکه ضدانقلاب برایمان جلب توجه کرد.  به گزارش اعتدال پرس(اعتدال اذربایجان) به نقل از اترک ، فرناز قاضی زاده گوینده اخبار بی بی سی فارسی که فعالیت خود را از روزنامه […]

image_pdfimage_print

این روزها که سخن از بی بی سی فارسی و بازداشت همکارانش در تهران مطرح است، عکسی از “گذشته” و “حال” یکی از مجریان این شبکه ضدانقلاب برایمان جلب توجه کرد.

مجری معروف زن ایرانی که راه گلشیفته را در پیش گرفت

 به گزارش اعتدال پرس(اعتدال اذربایجان) به نقل از اترک ، فرناز قاضی زاده گوینده اخبار بی بی سی فارسی که فعالیت خود را از روزنامه های  آغاز کرده، از آن روزها تا این روزها تفاوت زیادی از خود نشان داده است؛ حداقل در ظاهر و حجاب خود؛ این عکس از یک سو فرناز قاضی زاده را در سالهای گذشته در تحریریه یکی از روزنامه های  با حجاب اسلامی نشان می دهد و از سوی دیگر این خانم روزنامه نگار که اکنون گوینده خبر بی بی سی شده را در سواحل انگلیس با وضعیتی که نیاز به توصیف ندارد، نشان می دهد.

Image title

 
چندی پیش نیز این خانم مجری که ظاهرا خیلی تغییر کرده، باطن خود را هم اندکی بروز داده و فضای اعتقادی یک فعال رسانه ای  که در حال حاضر در خدمت بخش فارسی شبکه دولتی تلویزیون انگلیس است را بروز داد.
 
وی در وبلاگش نوشته بود که پسرش “مانی” به او گفته است: مامان، ما که مسلمونیم، چرا نماز نمی خونیم؟!
انتهای خبر