زنگنه بجای کلید داس آورد/ تغییر مدیران و معاونان نفت کلید خورد- مسئول پیگیری کرسنت برکنار شد

  وزیر جدید نفت برای تغییر همه معاونان وزیر نفت از جمله معاون برنامه‌ریزی این وزارتخانه که از نفتی‌های قدیمی است، تا پایان هفته بعد بیشتر صبر نخواهد کرد و مدیران ۴ شرکت اصلی وزارت نفت نیز پیش از بقیه معاونان تغییر خواهند کرد.    به گزارش اعتدال پرس به نقل از فارس، بیژن زنگنه […]

 

وزیر جدید نفت برای تغییر همه معاونان وزیر نفت از جمله معاون برنامه‌ریزی این وزارتخانه که از نفتی‌های قدیمی است، تا پایان هفته بعد بیشتر صبر نخواهد کرد و مدیران ۴ شرکت اصلی وزارت نفت نیز پیش از بقیه معاونان تغییر خواهند کرد.

 

خبرگزاری فارس: تغییر مدیران و معاونان نفت تا پایان هفته آینده/ مسئول پیگیری کرسنت برکنار شد

 به گزارش اعتدال پرس به نقل از فارس، بیژن زنگنه وزیر جدید نفت در اولین اقدام پس از گرفتن رای اعتماد از مجلس، احمد خالدی معاون بین‌الملل وزیر نفت و مسئول پیگیری پرونده کرسنت در وزارت نفت و شورای عالی امنیت ملی را برکنار و منصور معظمی را نه به عنوان معاون وزیر که به عنوان سرپرست معاونت بین‌الملل منصوب کرد.

خبرگزاری فارس: تغییر مدیران و معاونان نفت تا پایان هفته آینده/ مسئول پیگیری کرسنت برکنار شد

بر اساس این گزارش، حکم برکناری خالدی پس از انتصاب رئیس دفتر و مسئول حوزه وزارتی وزارت نفت صادر شد.

دومین تغییر مهم امروز برکناری مرتضی شاهمیرزایی از بازرسی وزارت نفت و انتصاب سیدرحیم عقیق به این سمت بود. بر خلاف ادعای بعضی رسانه‌های نزدیک به زنگنه درباره تزریق وی از خارج از بدنه نفت به این صنعت، شاهمیرزایی فارغ‌التحصیل دانشگاه نفت بوده است.

چهارمین تغییر روز نخست وزارت زنگنه نیز به انتصاب محسن پاک نژاد به سمت سرپرست اداره کل نظارت بر صادرات و مبادلات مواد نفتی اختصاص داشت.

بر اساس این گزارش گفته می‌شود زنگنه برای تغییر همه معاونان وزیر نفت از جمله معاون برنامه‌ریزی این وزارتخانه که از نفتی‌های قدیمی است بیش از انتهای هفته آینده صبر نخواهد کرد و مدیران ۴ شرکت اصلی وزرات نفت نیز پیش از بقیه معاونان تغییر خواهند کرد.

زنگنه در یکی از نطق‌های خود قبل از تصدی وزارت نفت گفته بود: امروز موسم «یوم‌المرحمه» و کار و تلاش همگانی برای خدمت به کشور است.»

وی در نطق‌های دیگر خود نیز پرهیز از انتقامجویی را وعده داده بود.

حسن روحانی رئیس جمهور نیز در اولین نشست خبری خود تعبیر یکی از خبرنگاران درباره داس به دست گرفتن برای دروی مدیران دولتی را نپسندیده و گفته بود من با کلید آمده‌ام نه با داس.

انتهای خبر