عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات: انتخاب سرلیست اصلاح‌طلبان زود است

کمیجانی گفت‌: برای صحبت کردن و بحث درباره سرلیستی اصلاح‌طلبان وقت هست و الان زود است که به آن بپردازیم. به گزارش اعتدال پرس(اعتدال آذربایجان)، فرج کمیجانی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: عصر یکشنبه جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با حضور اعضا برگزار و بنا به شرایط سیاست داخلی کشور بحث‌های انتخاباتی مطرح شد. وی ادامه […]

image_pdfimage_print
کمیجانی گفت‌: برای صحبت کردن و بحث درباره سرلیستی اصلاح‌طلبان وقت هست و الان زود است که به آن بپردازیم.
به گزارش اعتدال پرس(اعتدال آذربایجان)، فرج کمیجانی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: عصر یکشنبه جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با حضور اعضا برگزار و بنا به شرایط سیاست داخلی کشور بحث‌های انتخاباتی مطرح شد.

وی ادامه داد: اصل بحث‌ها بر مسأله انتخابات استان‌ها و ساماندهی آن‌ها معطوف بود. می‌خواهیم با شناسایی قدرت و ضعف عملکردمان در استان‌ها نقاط ضعف را برطرف کنیم و نقاط مثبت را به سایر استان‌ها تسری دهیم.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب در ارتباط با گمانه زنی‌ها برای انتخاب سرلیست اصلاح‌طلبان برای انتخابات آتی مجلس تصریح کرد: مهم آن است که چهره‌های شاخص اصلاح‌طلب کنار هم در یک لیست قرار بگیرند. اول باید مشخص شود چه کسانی مایل هستند تا در انتخابات شرکت کنند و بعد از آن به موضوع سر لیستی بپردازیم. گمانه زنی‌ها و انتخاب سرلیست اصلاح طلبان در حال حاضر بسیار زود است.

انتهای خبر