پازل شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان آذربایجان شرقی نهایی می شود

سه عضو منتخب نمایندگان اصلاح طلب استان برای حضور در شورای سیاستگذاری مشخص شد

بر اساس فرمول مشخص شده برای تعیین ترکیب شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان در استانها، تاکنون ۷ نفر به نمایندگی از شورای راهبردی و۳ نفر به نمایندگی از نمایندگان اصلاح طلب ادوار مجلس در استان، به عنوان اعضای شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان آذربایجان شرقی انتخاب شده اند.

اعضای منتخب مجمع نمایندگان اصلاح طلب ادوار مجلس در آذربایجان شرقی جهت عضویت در شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان این استان مشخص شد.

rfgfg-600x330

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اعتدال پرس(اعتدال آذربایحان)، با انتخاب نمایندگان اصلاح طلب ادوار مجلس استان آذربایجان شرقی، دکتر شکور اکبرنژاد نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در دوره هشتم مجلس شورای اسلامی ، غلامحسین مسعودی ریحان نماینده مردم اهر وهریس در دوره هشتم مجلس شورای اسلامی و سیروس سازدار نماینده مردم مرند و جلفا در دوره هشتم مجلس شورای اسلامی به عضویت شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان استان آذربایجان شرقی درآمدند .

پیش از این نیز ۷ نفر از اعضای شورای مشورتی راهبردی اصلاح طلبان استان به نامهای دکتر بهرام سرمست ، دکتر حسن پورعظیم ( نیک ) ، خداوردی تاری ، نصرت اله شاهدی ، خاطره کلیبری، محسن رحیمیان و دکتر احمد علیزاده با برگزاری انتخابات درون گروهی و رای اعضای شورای مشورتی به عضویت شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان آذربایجان شرقی درآمده بودند .

با برگزاری انتخابات / نمایندگان شورای اصلاح طلبان مستقل استان در شورای راهبردی مشخص شدند / دو مدیرکل و یک فرماندار دولت اصلاحات در بین منتخبین

بر اساس این گزارش و بر اساس فرمول مشخص شده برای تعیین ترکیب شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان در استانها، تاکنون ۷ نفر به نمایندگی از شورای راهبردی و۳ نفر به نمایندگی از مجمع نمایندگان اصلاح طلب ادوار مجلس در استان، به عنوان اعضای شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان آذربایجان شرقی انتخاب شده اند که با اضافه شدن نمایندگان شورای هماهنگی احزاب و گروههای اصلاح طلب ، ترکیب نهایی این شورا مشخص و شروع به کار خواهد کرد.

گفتنی است به دنبال اختلافات قبلی اصلاح طلبان و فعالیتهای موازی اضلاع مختلف این طیف برای هدایت فعالیتهای انتخاباتی و ارائه لیست اصلاح طلبان، مقرر شد برای وحدت رویه در این خصوص شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان متشکل از سه ضلع اصلی این طیف تشکیل شود.

گزارش تکمیلی اعتدال پرس(اعتدال آذربایجان) حاکی است، در حالیکه اصلاح طلبان با یک برنامه منسجم و مشخص و فعالیتهای تشکیلاتی و سیاسی مختلف حضور پررنگی در فضای سیاسی استان و رقابتهای انتخابات مجلس دهم پیدا کرده اند، لیکن اصولگرایان هنوز نتوانسته اند سازوکار تشکیلاتی و نحوه حضور خود در این عرصه را نهایی و عملیاتی کنند.

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال پرس(اعتدال آذربایحان)، بزودی گزارش مشروحی از طیف بندی های سیاسی انتخاباتی مختلف و نوع تحرکات این گروهها در استان آذربایجان شرقی و نیز آذربایجان غربی منتشر خواهد کرد.

انتهای خبر