اقساط وام خودرو با نرخ سود ۱۶ درصد حداکثر ۷۰۸ هزارتومان

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی با بیان اینکه اقساط تسهیلات خرید خودرو با نرخ سود ۱۶ درصد حداکثر ۷۰۸ هزار و با نرخ سود ۱۲ درصد ، ۶۵۸ هزار تومان خواهد بود ، گفت : دوره بازپرداخت وام خودرو از ۴ تا ۷ سال متناسب با توافق مشتری و خودروساز است. به گزارش اعتدال پرس(اعتدال آذربایجان)، […]

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی با بیان اینکه اقساط تسهیلات خرید خودرو با نرخ سود ۱۶ درصد حداکثر ۷۰۸ هزار و با نرخ سود ۱۲ درصد ، ۶۵۸ هزار تومان خواهد بود ، گفت : دوره بازپرداخت وام خودرو از ۴ تا ۷ سال متناسب با توافق مشتری و خودروساز است.

به گزارش اعتدال پرس(اعتدال آذربایجان)، سیدعلی‌اصغر میرمحمدصادقی در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما درباره تسهیلات خرید خودرو و کارت اعتباری افزود: برای خرید خودرو و کارت اعتباری نیازی به مراجعه مردم به بانک‌ها نیست بلکه متقاضیان باید به نمایندگی‌های مجاز که در سایت بانک مرکزی و وزارت صنعت اعلام می‌شود ، مراجعه کنند.

 وی افزود: فهرست نمایندگی‌های مجاز و مشمول این طرح در جلسه نهایی با خودروسازان مشخص خواهد شد و از ۱۸ آبان مردم می‌توانند به نمایندگی‌ها مراجعه کنند.

مدیر کل اعتبارات بانک مرکزی گفت : داشتن اقساط تسهیلات دیگر، محدودیتی برای متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.

میرمحمدصادقی درباره تسهیلات کارت اعتباری گفت: در مرحله نخست ، افراد را سازمان‌ها و دستگاه‌ها به بانک‌ها معرفی می کنند و افراد با ارائه گواهی کسر از حقوق ؛ کارت اعتباری دریافت می‌کنند ، بنابراین ابتدا کسانی که حقوق ثابت دارند بر اساس حقوق دریافتی کارت اعتباری می‌گیرند.

وی تصریح کرد: اقساط کارت اعتباری ۱۰ میلیون تومانی در دوره بازپرداخت ۱۸ ماهه ۶۰۹ هزار تومان خواهد بود.

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی تاکید کرد : در اجرای این طرح ها به هیچ وجه نیازی به مراجعه مردم به بانک ها نیست.

میرمحمد صادقی درباره جامعه زیر پوشش کارت اعتباری گفت : در مرحله اول این طرح برای کارکنان دستگاههایی که حقوق ثابت دارند اجرا می شود و در مرحله بعد نیز برای مشاغل آزاد تصمیم گیری خواهد شد.

انتهای خبر