اتهام تبانی پشت پرده ولایتی با اصلاح طلبان!؛ اظهاراتم در مناظره‌ها نظر شخصی بود

نامزد انتخابات ریاست ‌جمهوری یازدهم با تأکید بر اینکه انتخابات به پایان رسیده و باید فضای همدلی در کشور حاکم شود، گفت: مواضع بنده در انتخابات کاملاً فردی و نظر کارشناسی بنده در آن زمان بود.   به گزارش اعتدال پرس، علی‌اکبر ولایتی یکی از نامزدهای ریاست‌جمهوری یازدهم در گفتگو با فارس ادعایی که توسط […]

نامزد انتخابات ریاست ‌جمهوری یازدهم با تأکید بر اینکه انتخابات به پایان رسیده و باید فضای همدلی در کشور حاکم شود، گفت: مواضع بنده در انتخابات کاملاً فردی و نظر کارشناسی بنده در آن زمان بود.

 

به گزارش اعتدال پرس، علی‌اکبر ولایتی یکی از نامزدهای ریاست‌جمهوری یازدهم در گفتگو با فارس ادعایی که توسط یکی از سیاسیون اصلاح‌طلب درباره سخنان ولایتی در مناظره‌ها مطرح شده است را به شدت تکذیب کرد و اظهار داشت: مواضع بنده در انتخابات کاملاً فردی و  به عنوان نظر کارشناسی بنده در آن زمان بود و هیچ هماهنگی قبلی صورت نگرفته بود.

 

وی با تأکید بر اینکه انتخابات به پایان رسیده و باید فضای همدلی در کشور حاکم شود، گفت: سیاست‌های هسته‌ای را مقام معظم رهبری تعیین می‌کنند و همه باید تابع  آن باشیم. برخی با طرح چنین مباحثی در صدد اختلاف‌افکنی بین اصولگرایان هستند.

 

ولایتی در پایان همه سیاسیون به ویژه طراحان چنین ادعاهایی را به رعایت اخلاق توصیه کرد.

 

به گزارش فارس، احمد پورنجاتی نماینده مجلس ششم و از اعضای حزب مشارکت در گفت‌وگویی با یک هفته‌نامه اصلاح‌طلب، اظهارات علی‌اکبر ولایتی در مناظره‌های انتخاباتی را کمکی به گفتمان رقیب اصولگرایی دانسته و اشاره کرده این اظهارات، نه یک تصادف بلکه ناشی از تدبیری عقلانی بوده است.

انتهای خبر