خبر جنتی از حذف یارانه مطبوعات دولتی

وزیر ارشاد از قطع یارانه مطبوعات دولتی خبر داد. به گزارش اعتدال پرس(اعتدال آذربایجان) به نقل از فارس، علی جنتی وزیر ارشاد با بیان اینکه بخشی از بودجه برای مطبوعات است گفت: مطبوعاتی که به نوعی به دولت یا برخی نهادها وابسته‌اند و پشتوانه دارند، یارانه آنها قطع شده و به حوزه بخش خصوصی اختصاص […]

image_pdfimage_print
وزیر ارشاد از قطع یارانه مطبوعات دولتی خبر داد.
به گزارش اعتدال پرس(اعتدال آذربایجان) به نقل از فارس، علی جنتی وزیر ارشاد با بیان اینکه بخشی از بودجه برای مطبوعات است گفت: مطبوعاتی که به نوعی به دولت یا برخی نهادها وابسته‌اند و پشتوانه دارند، یارانه آنها قطع شده و به حوزه بخش خصوصی اختصاص داده شده است، البته اولویت‌هایی که از نظر محتوا تعیین شده در این زمینه مدنظر است.

وی خاطرنشان کرد: نشریاتی که در حوزه دین، ‌دفاع مقدس و اقتصاد مقاومتی فعالیت می‌کنند، یا در مناطق دورافتاده منتشر می‌شوند، یارانه بیشتری می‌گیرند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد: به سایت‌های خبری تا حدی که بتوانیم کمک می‌کنیم، اکنون چند هزار سایت خبری داریم که در حال شناسنامه‌دار شدن هستند، سعی داریم برای سال آینده اعتبار بیشتری دریافت کنیم تا سایت‌های خبری را زیر پوشش قرار دهیم.

انتهای خبر