پس لرزه های فیتیله هنوز ادامه دارد

مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو استعفا کرد

روابط عمومی شبکه دو اعلام کرده که با حکم محمدرضا جعفری جلوه، آذرمیدخت آذرهوش به عنوان مدیر گروه کودک و نوجوان این شبکه منصوب شده‌است.

image_pdfimage_print
به نظر می رسد شعله های فیتیله به این زودی قصد خاموش شدن ندارد و هر روز پس لرزه های آن به گوش می رسد. این بار این شعله، دامن مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو تلویزیون را گرفت.
به گزارش اعتدال پرس (اعتدال آذربایجان)، روابط عمومی شبکه دو اعلام کرده که با حکم محمدرضا جعفری جلوه، آذرمیدخت آذرهوش به عنوان مدیر گروه کودک و نوجوان این شبکه منصوب شده‌است.

آذرهوش جایگزین علی زارعان شده که پس از پخش برنامه‌ی جنجالی «فیتیله» از سمت خود استعفا کرد.

در متن این حکم آمده: «نظر به مراتب تعهد، ذوق و تجارب خلاقانه سرکار عالی در عرصه های مختلف رسانه به ویژه فعالیت در حیطه برنامه سازی برای دوران سنی حساس و پراهمیت کودکی و نوجوانی بنا به ضرورت و اقتضاء شرایط ضمن تشکر از تلاش های جناب آقای علی زارعان که تا این مقطع عهده دار مدیریت این عرصه در شبکه بودند به عنوان مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما منصوب می شوید.»

آذرمیدخت آذرهوش دانش آموخته کارشناسی ارشد ادبیات نمایشی بوده و از سوابق کاری وی می توان به مشاور مدیر شبکه دو، مدیر روابط عمومی شبکه دو و همچنین مدیر روابط عمومی معاونت سیما اشاره کرد.

انتهای خبر