حذف “اللهم عجل لولیک الفرج” از ساختمان‌های ریاست جمهوری!

همانطور که در این تصاویر مشخص است، عبارت “اللهم عجل لولیک الفرج” نه تنها چند روز قبل از صفحه اصلی سایت ریاست جمهوری حذف شد بلکه تابلوها و کاغذنوشته هایی که این عبارت روی آنها نقش بسته بود در حال جمع آوری شدن از ساختمانهای نهاد ریاست جمهوری است. یک سایت متعلق به حامیان احمدی […]

همانطور که در این تصاویر مشخص است، عبارت “اللهم عجل لولیک الفرج” نه تنها چند روز قبل از صفحه اصلی سایت ریاست جمهوری حذف شد بلکه تابلوها و کاغذنوشته هایی که این عبارت روی آنها نقش بسته بود در حال جمع آوری شدن از ساختمانهای نهاد ریاست جمهوری است.

یک سایت متعلق به حامیان احمدی نژاد از حذف دعای امام زمان از ساختمان‌های ریاست جمهوری خبر داد.

به گزارش نکات پرس نیمه اول مردادماه سال جاری همزمان با تحویل کلید پاستور از سوی احمدی نژاد به رییس جمهور جدید، بلافاصله و قبل از هر اقدامی، آرشیو سایت ریاست جمهوری از دسترس خارج شد تا از این طریق، دسترسی هواداران بی شمار رییس دولت های نهم و دهم به تصاویر، فیلم ها و اظهارات محمود احمدی نژاد کاملا محدود و غیرممکن شود.

چند روز بعد از این اقدام نیز در حرکتی عجیب و معنادار عبارت “اللهم عجل لولیک الفرج” از بالای صفحه اصلی سایت ریاست جمهوری (گوشه، سمت چپ سایت) حذف شد که البته برخی رسانه ها و سایت ها نسبت به انتشار این خبر اقدام کردند.

همچنین در تازه ترین اقدام، تیم دولت جدید به سراغ پایگاه اطلاع‌رسانی دولت Dolat.ir رفت تا تمامی اخبار و مصوبات و لوایح مربوط به دولت‌های نهم و دهم، را حذف و از دسترس خارج کند.

همچنین در زمان ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد، نمادهای زیادی از عبارت “اللهم عجل لولیک الفرج” در ساختمان های نهاد ریاست جمهوری وجود داشت که اکنون در حال جمع آوری شدن است.

نکات پرس بدون توضیح بیشتر، از مخاطبان دعوت می کند نظرات خود را در این باره برای ما ارسال کنند.

حذف اللهم عجل لولیک الفرج از سایت ریاست جمهوری
*سایت ریاست جمهوری در زمان دولت احمدی نژاد
حذف اللهم عجل لولیک الفرج از سایت ریاست جمهوری
*سایت ریاست جمهوری بعد از پایان دولت احمدی نژاد (تصویر بالا)
 
حذف آرشیو سایت ریاست جمهوری
*نمونه ای از حذف آرشیو سایت ریاست جمهوری (تصویر بالا)
حذف آرشیو سایت ریاست جمهوری
*حذف تمام اخبار مربوط به احمدی نژاد در خردادماه و قرار دادن فقط یک خبر مربوط به دکتر روحانی

 

حذف آرشیو سایت ریاست جمهوری
*تصویری از آرشیو مردادماه ۹۲ که شامل اخبار برنامه ها و اظهارات دکتر روحانی است
انتهای خبر