تماس تلفنی رونالدو با کودک مجروح لبنانی+تصویر

در حالی که رسانه های بین المللی بی توجه به جنایت گروه تروریستی تکفیری داعش در حمله انتحاری به محله فقیر نشین “برج البراجنه بیروت” مشغول پوشش حملات پاریس شده اند، کریستیان رونالدو با یک کودک شیعه لبنانی مجروح در حمله بیروت تماس تلفنی برقرار کرد. به گزارش اعتدال پرس به نقل از مشرق، در حالی […]

image_pdfimage_print
در حالی که رسانه های بین المللی بی توجه به جنایت گروه تروریستی تکفیری داعش در حمله انتحاری به محله فقیر نشین “برج البراجنه بیروت” مشغول پوشش حملات پاریس شده اند، کریستیان رونالدو با یک کودک شیعه لبنانی مجروح در حمله بیروت تماس تلفنی برقرار کرد.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از مشرق، در حالی که رسانه های بین المللی بی توجه به جنایت گروه تروریستی تکفیری داعش در حمله انتحاری به محله فقیر نشین “برج البراجنه بیروت” مشغول پوشش حملات پاریس شده اند، ظهر امروز کریستیان رونالدو بازیکن تیم با یک کودک شیعه لبنانی مجروح در حمله بیروت تماس تلفنی برقرار کرد.

بنابر گزارش رسانه های لبنانی، رونالدو طی تماس با بیمارستان محل بستری “مصطفی حیدر” کودک مجروح لبنانی برای وی آرزوی سلامتی کرد. این کودک لبنانی در حادثه عملیات های انتحاری جمعه گذشته ۴ تروریست داعشی بشدت مجروح شده و والدین خود را نیز از دست داده بود.

انتهای خبر