استراق سمع در منزل وزیر کشور تکذیب شد

طی روزهای گذشته خبر کار گذاشتن دستگاه شنود در منزل دکتر رحمانی فضلی به نقل از سایت متعلق به سعودی ها (العربیه) در بسیاری از سایت های ضد انقلاب و غربی باز نشر شده بود. به گزارش اعتدال پرس، یک منبع آگاه در گفتگو با باشگاه خبرنگاران ضمن تکذیب خبر منتشر شده مبنی بر کشف […]

طی روزهای گذشته خبر کار گذاشتن دستگاه شنود در منزل دکتر رحمانی فضلی به نقل از سایت متعلق به سعودی ها (العربیه) در بسیاری از سایت های ضد انقلاب و غربی باز نشر شده بود.

به گزارش اعتدال پرس، یک منبع آگاه در گفتگو با باشگاه خبرنگاران ضمن تکذیب خبر منتشر شده مبنی بر کشف دستگاه استراق سمع جاسازی شده در منزل دکتر رحمانی فضلی ،وزیر کشور دولت یازدهم، گفت: این خبر از پایه بی اساس بوده و به هیچ وجه چنین اتفاقی صورت نگرفته است.

وی در ادامه عنوان کرد: انتشار این خبر بسیار عجیب است.

در همین حال یک منبع نزدیک به “دکتر رحمانی فضلی” ضمن تایید خبر فوق در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: خبر منتشر شده کاملا جعلی و ساختگی است.

منبع نزدیک به وزیر کشور با اشاره به مشخص نبودن انگیزه رسانه های منتشر کننده این خبر گفت: مشخص نیست منابع منتشر کننده با چه دلیل و هدفی این خبر را منتشر کرده اند.

گفتنی است، طی روزهای گذشته خبر کار گذاشتن دستگاه شنود در منزل دکتر رحمانی فضلی به نقل از یک سایت داخلی مسئله دار به مدیریت “ف.ص” در بسیاری از سایت های ضد انقلاب و غربی باز نشر شده بود.

انتهای خبر