ترکیب جدید هیئت رئیسه سازمان نظام مهندسی آذربایجان شرقی مشخص شد

با برگزاری انتخابات داخلی، ترکیب هیئت رئیسه سازمان نظام مهندسی آذربایجان شرقی انتخاب شد و طی آن مهندس “علی طوماری” بر کرسی ریاست این سازمان تکیه زد. به گزارش اعتدال پرس(اعتدال آذربایجان)، انتخابات اعضای هیئت رئیسه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان به یکی از چالش برانگیزترین موضوعات شهری و مهندسی تبدیل شده بود. از یک […]

image_pdfimage_print

با برگزاری انتخابات داخلی، ترکیب هیئت رئیسه سازمان نظام مهندسی آذربایجان شرقی انتخاب شد و طی آن مهندس “علی طوماری” بر کرسی ریاست این سازمان تکیه زد.

به گزارش اعتدال پرس(اعتدال آذربایجان)، انتخابات اعضای هیئت رئیسه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان به یکی از چالش برانگیزترین موضوعات شهری و مهندسی تبدیل شده بود. از یک سو مقررات و ضوابط ابلاغ شده امکان حضور برخی از مدیران و شخصیت ها را در انتخابات نمی داد و از دیگر سو، ترکیب اعضای هیئت رئیسه این سازمان به ظاهر فنی و تخصصی مورد توجه گروه های سیاسی قرار گرفته بود.

به هر حال علی رغم اعتراضات مختلف و نامه نگاری های متعدد روسای این سازمان در استان و کشور، ماه گذشته انتخابات سراسری این سازمان همچون سراسر کشور در استان آذربایجان شرقی نیز برگزار شد و طی آن ترکیب شورای مرکزی منتخب آن مشخص گردید.

گزارش رسیده حاکی است که بعد از برگزاری انتخابات کلی، به استناد ماده ۷۱ آئین نامه اجرایی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان انتخابات هیات رئیسه سازمان دیروز در محل این سازمان برگزار شد و با اکثریت آراء حاضرین، اعضای هیات رئیسه به شرح زیر انتخاب گردید.

رئیس سازمان نظام مهندسی: طوماری

نایب رئیس اول: رونقی

نایب رئیس دوم: معتمدنیا

دبیر: خانم باقری

خزانه دار: بابایی

m1

انتهای خبر