انفجار بمب در استانبول و ایجاد دلهره در دل مردم ترکیه

در پل هوایی نزدیک ایستگاه متروی بایرام‌ پاشای استانبول انفجاری به وقوع پیوست. به گزارش اعتدال پرس(اعتدال آذربایجان) به نقل از آناج، بر اساس اطلاعات رسیده، انفجاری در پل هوایی نزدیک ایستگاه متروی بایرام‌ پاشای استانبول رخ داده است. تیم‌های پلیس ضربتی، آتش نشانی و آمبولانس‌ سریعا به محل اعزام شده اند. در محل وقوع انفجار تدابیر امنیتی […]

image_pdfimage_print
در پل هوایی نزدیک ایستگاه متروی بایرام‌ پاشای استانبول انفجاری به وقوع پیوست.
به گزارش اعتدال پرس(اعتدال آذربایجان) به نقل از آناج، بر اساس اطلاعات رسیده، انفجاری در پل هوایی نزدیک ایستگاه متروی بایرام‌ پاشای استانبول رخ داده است. تیم‌های پلیس ضربتی، آتش نشانی و آمبولانس‌ سریعا به محل اعزام شده اند.

در محل وقوع انفجار تدابیر امنیتی گسترده‌ای توسط پلیس اتخاذ شده است و از تردد‌ اتومبیل ها و عابرین پیاده جلوگیری می شود.

در اثر این انفجار که در نزدیکی ایستگاه مترو رخ داده است، یکی از واگن های مترو دچار خسارت مالی شده است. بعد از وقوع انفجار، مسافرین مترو سریعا از واگن ها تخلیه شدند.

از سوی دیگر “واصب شاهین”، استاندار استانبول درباره انفجار در منطقه “بایرام‌ پاشا” گفت: “در تقاطع “قدیفه” انفجاری به وقوع پیوسته است. یک شهروند ما جراحت سطحی برداشت. هنوز دلیل انفجار معلوم نیست. تمام احتمالات درباره وقوع این حادثه را ارزیابی می‌کنیم”.

لازم به ذکر است، دلیل قطعی انفجار اعلام نشده است و تحقیقات همچنان ادامه دارد ولی بررسی های اولیه حاکی از انفجار یک بمب دست ساز در زیر یک درخت، در نزدیکی ایستگاه مترو است.

همچنین، در این انفجار یک اتومبیل که در حال عبور از محل بود، خسارت مالی دیده است و شیشه های اتومبیل شکسته است.

گزارشات رسیده حاکی از حضور شهروند آسیب دیده در داخل اتومبیل مورد نظر است.

گفتنی است، بعد از وقوع انفجار تدابیر شدید امنیتی در محیط برقرار است و به دلیل وجود احتمال انفجارات بعدی، پلیس از تردد شهروندان و اتومبیل ها در محیط جلوگیری می کند و همچنین عملیات تحقیق و تفحص گسترده ای را در منطقه آغاز کرده است.

انتهای خبر