احمدی نژاد همچنان حکم صادر می کند/ هفته دیگر خبرهای دانشگاه ایرانیان را خواهم گفت

محمود احمدی‌نژاد طی احکام جداگانه‌ای عبدالرضا شیخ‌الاسلامی را به عنوان رییس مجتمع فنی و مهندسی و همچنین وحید حدادی اصل را به عنوان معاون آموزشی دانشگاه بین‌المللی ایرانیان منصوب کرد. به گزارش اعتدال پرس به نقل از ایسنا، متن این احکام که به صورت جداگانه برای شیخ‌الاسلامی و حدادی اصل صادر شد، به شرح زیر […]

محمود احمدی‌نژاد طی احکام جداگانه‌ای عبدالرضا شیخ‌الاسلامی را به عنوان رییس مجتمع فنی و مهندسی و همچنین وحید حدادی اصل را به عنوان معاون آموزشی دانشگاه بین‌المللی ایرانیان منصوب کرد.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از ایسنا، متن این احکام که به صورت جداگانه برای شیخ‌الاسلامی و حدادی اصل صادر شد، به شرح زیر است:

استحضار دارید که پیشرفت، تعالی و سعادت جامعه مستلزم حرکت مستمر و هدفمند علمی، پویایی تفکر و اندیشه‌ورزی است.

رشد علمی و اعتلای اندیشه، شاخص ظرفیت‌ها و البته شایستگی‌های هر فرد و هر ملتی در تراز ملی و بین‌المللی محسوب می‌شود. هم‌افزایی حرکت‌های پرشتاب علمی گسترده امروز دانشمندان و متفکران ایران زمین در قالب یک دانشگاه پیشرو در علم و فناوری در تراز جهانی یک ضرورت و نیازمند تلاش عالمانه، دلسوزانه و پیگیر است.

دانشگاه بین‌المللی ایرانیان بر این باور و در ساحت این اندیشه برپا شده است و جهاد علمی و فرهنگی را روح حاکم بر کار و ماموریت اصلی خود می‌داند.

امیدوارم با توکل بر خداوند و استعانت از امام عصر (عج) و با همراهی و همدلی سایر همکاران و استفاده از آرای صاحبنظران حوزه و دانشگاه در انجام وظایف محوله موفق باشید.

 هفته دیگر خبرهای دانشگاه ایرانیان را خواهم گفت

رئیس جمهور سابق کشورمان در پاسخ به این سوال که آیا خبرهای تازه‌ای از دانشگاه ایرانیان دارید، گفت: هفته دیگر خبرش را می‌دهم.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از فارس، محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان که برای عرض تسلیت درگذشت پدر صادق محصولی در مراسم ختم حضور یافته بود در جمع خبرنگاران و در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه چرا در جلسه مجمع حضور پیدا نکردید، گفت: شما خبرنگاران اینجا چه کار می‌کنید؟

احمدی نژاد در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا به دلیل سفر شما در جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام شرکت نکردید،تصریح کرد: انشاالله همه شما سالم و موفق باشید و چشمتان روشن و ایمانتان کامل باشد.

رئیس جمهور سابق کشورمان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چه خبر تازه‌ای از دانشگاه ایرانیان دارید، گفت: شما سیاسی حرف می‌زنید اینجا مجلس ختم است هفته دیگر خبرش را می‌دهم.

انتهای خبر