راه اندازی پست تلفنی در تبریز/ پست تلفنی، رقیب جدید پیک موتوری

مدیرعامل شرکت پست از راه اندازی سرویس پست تلفنی با هدف ساماندهی حمل و نقل کالا به وسیله پیک های موتوری خبر داد و گفت: تا پایان سال این سرویس در تبریز و کرج نیز راه اندازی می شود.

image_pdfimage_print

مدیرعامل شرکت پست از راه اندازی سرویس پست تلفنی با هدف ساماندهی حمل و نقل کالا به وسیله پیک های موتوری خبر داد و گفت: تا پایان سال این سرویس در تبریز و کرج نیز راه اندازی می شود.

راه اندازی پست تلفنی در تبریز / 193 رقیب جدید پیک موتوری هابه گزارش اعتدال پرس(اعتدال آذربایجان) به نقل از مهر، راه اندازی سامانه تلفنی «۱۹۳» را در جهت ساماندهی پیک موتوری و حمل و نقل کالا در شهر تهران عنوان کرد و گفت: این سرویس به صورت کامل در شهر تهران راه اندازی شده است و متقاضیان می توانند با شماره گیری تلفن ۱۹۳ کالاهای مدنظر خود را در کوتاه ترین زمان ممکن در تهران تحویل داده و یا تحویل بگیرند.

وی اظهار داشت: از زمان تماس با این سامانه کمتر از نیم ساعت مامور پستی به آدرس موردنظر مراجعه می کند و در کمتر از ۲ ساعت نیز مرسوله در تهران جابجا می شود.

مدیرعامل شرکت پست خاطرنشان کرد: این سرویس هم اکنون در تبریز نیز در حال راه اندازی است و قرار است تا پایان سال در البرز نیز راه اندازی شود.

به گفته وی هم اکنون در تهران ۴۰ هزار موتور سوار برای اجرای سرویس پست تلفنی، به کار گرفته شده اند که این اقدام در نتیجه امضای تفاهم با اتحادیه موتورسواران و بخش خصوصی صورت گرفته است.

مهری ادامه داد: همچنین با اتحادیه وانت بارها نیز تفاهمی برای به کارگیری ۲۰ هزار وانت بار صورت گرفته است تا هرگونه کالای قابل حملی را بتوان جابجا کرد.

وی گفت: درنظر داریم خدمات ویژه شهروندی را نیز به سرویس پست تلفنی ۱۹۳ اضافه کنیم تا هر نوع سرویسی شهروندان بخواهند بتوانند از طریق مامور مربوطه و کارشناس دریافت کنند. این امر مستلزم توافق با اتحادیه های اصناف مختلف است که به تدریج در حال توافق هستیم.

مدیرعامل شرکت پست، نرخ خدمات پست تلفنی را ۱۰ تا ۲۰ درصد پایین تر از تعرفه فعلی پیک های موتوری متفرقه عنوان کرد.

انتهای خبر