رفتن بیگی قطعی شد/ عباس فلاحی از جلسات متمادی مجمع نمایندگان استان برای انتخاب استاندار جدید خبر داد

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس جزئیات جلسات مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی برای انتخاب استاندار جدید را بیان کرد. به گزارش اعتدال پرس، عباس فلاحی‌باباجان  در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: تاکنون چندین جلسه متمادی پیرامون انتخاب استاندار جدید آذربایجان‌شرقی در مجمع نمایندگان استان برگزار شده تا با تعامل و همفکری نظرات کارشناسی نمایندگان […]

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس جزئیات جلسات مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی برای انتخاب استاندار جدید را بیان کرد.

به گزارش اعتدال پرس، عباس فلاحی‌باباجان  در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: تاکنون چندین جلسه متمادی پیرامون انتخاب استاندار جدید آذربایجان‌شرقی در مجمع نمایندگان استان برگزار شده تا با تعامل و همفکری نظرات کارشناسی نمایندگان جمع‌بندی و در انتخاب استاندار جدید لحاظ شود.

وی، ولایتمداری و توجه ویژه به ارزش‌های والای اسلامی، تعامل مثبت و ارتباط نزدیک با نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، همراهی با دولت با مشی اعتدال، تجربه کافی و لازم با شناخت کامل از قابلیت‌های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی آذربایجان شرقی از ملاک‌های انتخاب استاندار جدید برشمرد و اظهار امیدواری کرد در کمترین زمان ممکن با انتخاب استاندار جدید مراحل رشد و توسعه استان آذربایجان‌شرقی بیش از پیش تداوم یابد.

این نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار داریم استاندار جدید آذربایجان‌شرقی با تشکیل اکیپ‌های کارشناسی قابلیت‌ها و استعدادهای شهرهای مختلف آذربایجان‌شرقی را شناسایی و برنامه‌ریزی لازم را برای توسعه متوازن همه نقاط استان را انجام دهد.

عضو کمیسیون عمران مجلس تأکید کرد: باید استاندار جدید با انجام راهکارهای کاربردی و بهره‌گیری از کارشناسان و مدیران کارکشته و با تجربه نقش اساسی خود را در ارتقاء جایگاه استان و برنامه‌ریزی مناسب برای جذب سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی، توسعه صادرات غیرنفتی فراهم کند.

وی با اشاره به اینکه شمال‌شرق استان آذربایجان‌شرقی نسبت به شمال‌غرب این استان از توسعه متوازنی برخوردار نبوده و انتظار داریم از دولت جدید تدبیر و امید و استاندار منتخب توجه ویژه به شهرستان‌های منطقه ارسباران به خصوص شهرستان‌های اهر و هریس که در زلزله اخیر نیز آسیب جدی دیده‌اند توجه ویژه داشته باشند.

این مقام مسئول همچنین اظهار امیدواری کرد، استاندار جدید با تفکر تمرکززدایی از مرکز استان به توسعه شهرستان‌های استان توجه کافی و لازم را داشته باشند.

انتهای خبر