اسامی تعدادی از کاندیداهای شاخص انتخابات مجلس در شهرهای آذربایجان شرقی

اسامی برخی از کاندیداهای شاخص که که پیش از این در پست های مدیریتی یا سمت نمایندگی خدمت کرده و ثبت نام آنها مسجل شده است، بر اساس اطلاعات رسیده به خبرنگاران ما در شهرستانها به شرح زیر می باشد:

مراحل ثبت‌نام از داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی با ثبت نام ۶۲۲  نفر در سطح استان به کار خود پایان داد که ۲۸۳ نفر از این افراد از حوزه انتخابیه تبریز، اسکو و آذرشهر ثبت نام کرده اند.

انتخابات اسفند

به گزارش اعتدال پرس(اعتدال آذربایجان)، در میان این افراد تعدادی از چهره های شاخص وجود دارد که پیش از این در پست های مدیریتی یا کرسی های مجلس شورای اسلامی خدمت کرده اند. با توجه به اینکه ستاد انتخابات استان به هیچ عنوان اسامی افراد ثبت نام کننده را منتشر نکرده است اسامی برخی از کاندیداهای شاخص که ثبت نام آنها مسجل شده و یا خود اعلام رسمی کرده اند، بر اساس اطلاعات رسیده به خبرنگاران ما در شهرستانها به شرح زیر می باشد:

البته طبعا برخی از این افراد موفق به اخذ تایید صلاحیت خود نشده و در ادامه از دور رقابتها کنار خواهند رفت و همچنین شاید در روزهای آینده چهره های دیگری بتوانند شانس موفقیت خود را افزایش داده و به این لیست کاندیداهای شاخص افزوده شوند.

اسامی تعدادی از کاندیداهای شاخص ثبت نام کننده در انتخابات مجلس شورای اسلامی

حوزه انتخابیه تبریز، اسکو و آذرشهر :

محمداسماعیل سعیدی، میرهادی قره سیدی رومیانی، مسعود پزشکیان، محمدحسین فرهنگی و علیرضا منادی نمایندگان فعلی مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی؛ مصطفی مولوی جانشین اسبق لشگر عاشورا،  زهرا ساعی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری تهران،  مصطفی تیزکار مدیر کل اسبق آموزش و پرورش استان،  شکور اکبر نژاد نماینده اسبق تبریز، غلامحسین مسعودی ریحان نماینده سابق مردم اهر،  حجت الاسلام میرتاج الدینی نماینده سابق مردم تبریز و معاون پارلمانی رییس جمهورسابق،  احمدعلیرضا بیگی استاندار سابق آذربایجان‌شرقی،  نظام الدین برزگر سلطان احمدی مدیر کل اسبق استاندارد و تحقیقات صنعتی آذربایجان شرقی و رئیس سابق موسسه استاندارد وتحقیقات صنعتی ایران،  رضا پاشایی رییس انجمن قطعه سازان کشور،  حجت الاسلام عباس عباس زاده مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه هنر اسلامی تبریز،  مسعود محمدیان مدیر کل سابق جهاد کشاورزی استان،  علیرضا نوین شهردار سابق تبریز ،  محمد علی صدیقی عضو هیات رییسه اتاق اصناف ایران و نایب رییس اتاق اصناف تبریز،  مهدی آقاپور رئیس اسبق دانشگاه پیام نور استان، کریم حسین زاده دلیر رئیس اسبق شورای شهر تبریز،  اکبر اعلمی نماینده اسبق مردم تبریز، هوشنگ پاکدل معاون سابق ساخت راه آهن شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور،  معصومه راشد مدرس دانشگاه ،  حمید مظاهری دبیر حزب مردمی اصلاحات آذربایجان شرقی، سونیا اندیش، عضو اتاق بازرگانی تبریز، محرم محمدزاده هنرمند و مجری شبکه استانی سهند، روح الله جهانگیری معاون فرماندهی نیروی انتظامی استان، دکتر بهرام سرمست مدیرکل اسبق سیاسی استانداری در دولت اصلاحات، نازیلا آصفی عضو اسبق شورای شهر تبریز، دکتر علی آجودان زاده پزشک، بهزدا وکیلی مدیرکل اسبق دیوان محاسبات استان، و …

حوزه انتخابیه کلیبر، هوراند، خداآفرین :

ارسلان فتحی پور نماینده فعلی مردم کلیبر و هوراند، قلی الله قلی زاده نماینده دوره‌های چهار و پنجم کلیبر، شهرام شفیعی رئیس نظام مهندسی کشاورزی استان و …

حوزه انتخابیه ورزقان و خاروانا :

الهوردی دهقانی نماینده فعلی مردم ورزقان، علیزاده کاسین نماینده اسبق مردم ورزقان و خاروانا، گلمحمد الیاسی نماینده اسبق مردم ورزقان و خاروانا و عضو هیئت مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران،  شهاب‌الدین بی‌مقدار نماینده دوره‌های اول و دوم مجلس

حوزه انتخابیه بستان آباد :

غلامرضا نوری نمایند فعلی مردم بستان آباد، احد خیری نماینده سابق مردم بستان آباد و …

حوزه انتخابیه اهر و هریس :

علی رضایی رئیس سابق دانشگاه های آزاد اهر و تبریز، مهدی حسینیان سراجه لواند رئیس سابق جهاددانشگاهی هرمزگان، دکتر ممی خوانی پزشک، همت جو، حبیب شیری آذر عضو شورای شهر تبریز و …

حوزه انتخابیه بناب :

حجت الاسلام باقری بناب نماینده فعلی مردم بناب، ضیا الله اعزازی نماینده سابق، رسول صدیقی بناب نماینده اسبق  و … .

حوزه انتخابیه مراغه و عجبشیر :

مهدی دواتگر نماینده فعلی مردم مراغه و عجبشیر، احمد اسدزاده دبیر انجمن اسلامی مدرسین دانشگاهها در استان و مشاور اقتصادی استاندار و …

حوزه انتخابیه سراب و مهربان :

مهناز بهمنی نماینده فعلی، مجید نصیر پور سردهایی نماینده دور هشتم،  سردار داوود روشنی معاونت اجرایی نیروی انسانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، یوسف داوودی رئیس اسبق دانشگاه آزاد سراب، امیر صنعتی نماینده دوره هفتم مردم سراب و الماس پورزاهدای مدیر شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال غرب ، …. .

حوزه انتخابیه مرند و جلفا :

کریم شافعی نماینده اسبق مردم مرند، ابراهیم صراف نماینده اسبق مردم مرند، باقر امامی نماینده اسبق مرند و جلفا، سیروس سازدار نماینده اسبق، بابک محمدزاده علمداری فعال سیاسی اجتماعی و مشاور و مدیرکل سابق روابط عمومی و امور بین الملل استانداری، محمد حسن نژاد نماینده فعلی مرند و جلفا، علی شیاری عضو شورای شهر تبریز

حوزه انتخابیه صوفیان تسوج، شبستر :

علی علیلو نماینده فعلی مردم شبستر، جمشید عقلمند فرماندار سابق شهرستان شبستر ، کریم غیاثی مرادی نماینده سابق مردم شبستر و …

حوزه انتخابیه ملکان :

شهروز افخمی نماینده فعلی مردم ملکان، احمد انتظاری استاندار اسبق استان لرستان، سلمان خدادادی نماینده سابق مردم ملکان و …

حوزه انتخابیه هشترود چاراویماق :

غلامحسین شیری نماینده فعلی مردم هشترو چاراویماق، بهراد زندیه مدیر کل سابق دامپزشکی آذربایجان‌شرقی، غفار اسماعیلی عضو هیئت نظارت صندوق توسعه ملی ، دکتر توکلی استاد دانشگاه و معاون سابق فرماندار هشترود، امیریان فعال فرهنگی

حوزه انتخابیه میانه :

علی مددی و بهلول حسینی  نمایندگان فعلی مردم میانه در مجلس ، حاجی اصغری نماینده سابق میانه در مجلس

انتهای خبر