در اعتراض به اعدام شیخ نمر؛ حوزه‌های علمیه سراسر کشور تعطیل شد

اعدام مظلومانه شیخ نمر موجی از نفرت و انزجار مسلمانان جهان را نسبت به آل سعود به راه انداخته و حوزه‌های علمیه فردا در اعتراض به این جنایت تعطیل است. به گزارش اعتدال پرس(اعتدال آذربایجان) به نقل از مرکز خبر حوزه، در پی اعدام شیخ نمر، مراجع عظام تقلید با صدور پیام‌های جداگانه‌ای ضمن محکوم […]

image_pdfimage_print
اعدام مظلومانه شیخ نمر موجی از نفرت و انزجار مسلمانان جهان را نسبت به آل سعود به راه انداخته و حوزه‌های علمیه فردا در اعتراض به این جنایت تعطیل است.
به گزارش اعتدال پرس(اعتدال آذربایجان) به نقل از مرکز خبر حوزه، در پی اعدام شیخ نمر، مراجع عظام تقلید با صدور پیام‌های جداگانه‌ای ضمن محکوم کردن این جنایت فجیع با اعلام تعطیلی دروس خود همه علمای جهان اسلام را به چاره اندیشی برای ریشه‌کن کردن تکفیر که پایگاه اصلی آن آل سعود است فرا خواندند.

بر اساس این گزارش فردا یکشنبه تجمع اعتراض آمیز طلاب سراسر کشور در مدارس علمیه برگزار و مدرسه فیضیه نیز بار دیگر کانون نفرت و انزجار از آل سعود خواهد شد.

حجت الاسلام طیب حسینی، مدیر روابط عمومی حوزه های علمیه گفت: تجمع اعتراض آمیز فردا در مسجد اعظم با حضور مراجع، علما و اساتید حوزه برگزار خواهد شد.

در این مراسم آیت الله سید احمد خاتمی به ایراد  سخن خواهد پرداخت.

انتهای خبر