شهرداری تبریز همچنان بستر تغییرات مدیریتی/ معاونین جدید شهرداری تبریز معرفی شد

بدنبال شایعات ایجاد شده در خصوص دستگیری دو تن دیگر از مدیران ارشد شهرداری تبریز، خبر رسید که بزودی نفرات جدید جایگزین معاون اقتصادی و مالی شهرداری تبریز و مدیرعامل سازمان بهره برداری مترو تبریز خواهند شد.

image_pdfimage_print
انتصاب شهرداری
طی حکمی از سوی شهرداری تبریز معاون اداری و مالی و سرپرست معانت عمرانی شهرداری تبریز منصوب شد.

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، پس از حاشیه های ایجاد شده ناشی از بازداشت تنی چند از مدیران شهرداری و شورای شهر تبریز که همه نگاه ها را در ایام انتخابات مجلس شورای اسلامی به آن طرف کشانده بود، صادق نجفی اولین اقدامات خود را انجام داد.

صادق نجفی طی حکمی «مظفر سلیمانی» را به عنوان معاون اداری و مالی شهردار تبریز منصوب کرد. سلیمانی، پیش از این مدیر کل اداره امور مالی و ذی‌حسابی شهرداری تبریز بوده است.

سلیمانی جایگزین آقا محمدی در این سمت شد که چندی پیش دچار صدمات شدید در حادثه رانندگی شده بود.

همچنین شهردار تبریز در حکم دیگری، «بهروز قاسمی» را به عنوان سرپرست معاونت عمرانی شهرداری تبریز منصوب کرد.

قاسمی جایگزین عبداله پور معاون عمرانی شهرداری تبریز که در جریان پرونده اخیر تخلفات شورا و شهرداری بازداشت گردیده بود، شده است.

نجفی، در احکام صادر شده، حوزه‌های «اداری و مالی» و «عمرانی» را دو مجموعه حساس و هدایت‌کننده خواند و بر لزوم بهره‌گیری از تجارب ارزشمند در پیگیری اهداف توسعه‌محور شهر تاکید کرد.

گفتنی است، بدنبال شایعات ایجاد شده در خصوص دستگیری دو تن دیگر از مدیران ارشد شهرداری تبریز، خبر رسید که بزودی نفرات جدید جایگزین معاون اقتصادی و مالی شهرداری تبریز و مدیرعامل سازمان بهره برداری مترو تبریز خواهند شد.

انتهای خبر