فرار دختر ۱۲ ساله ایزدی از دست داعش با قرص خواب+ تصاویر

یکی از برده های جنسی ۱۲ ساله داعش توانست با ریختن قرص خواب در چای عناصر این گروه تروریستی از دست آنها فرار کند. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)،  باشگاه خبرنگاران به نقل از دیلی میل، یک دختر ۱۲ ساله ایزدی که موفق شد از دست عناصر گروه تروریستی داعش بگریزد، نحوه فرار خود را […]

image_pdfimage_print

یکی از برده های جنسی ۱۲ ساله داعش توانست با ریختن قرص خواب در چای عناصر این گروه تروریستی از دست آنها فرار کند.

فرار دختر 12 ساله ایزدی از دست داعش با قرص خواب+ تصاویر
به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)،  باشگاه خبرنگاران به نقل از دیلی میل، یک دختر ۱۲ ساله ایزدی که موفق شد از دست عناصر گروه تروریستی داعش بگریزد، نحوه فرار خود را توصیف کرد. این دختر نوجوان گفت که چگونه با ریختن قرص های خواب در چای عناصر گروه تروریستی داعش موفق به فرار شده است.
وی به همراه خاله ۱۷ ساله اش در اسارت عناصر داعش به سر می برد. هر دوی آنها توانستند با استفاده از قرص های خواب از دست عناصر گروه تروریستی داعش بگریزند.
“ویان دخیل،” نماینده ایزدی ها در پارلمان عراق با تأیید این خبر گفت: این دو دختر نوجوان ۴ ماه در خانه ای در “تل عفر،” نزدیک موصل عراق در اسارت به سر می بردند. آنها از عناصر گروه تروریستی داعش قرصی خواستند که بتوانند راحت تر بخوابند و سپس از این قرصها علیه عناصر داعش استفاده کردند.
سازمان ملل اعلام کرد حدود ۳۵۰۰ زن و کودک ایزدی در حال حاضر در اسارت گروه تروریستی داعش به سر می برند. تاکنون داستان های وحشتناکی در خصوص سوء استفاده های جنسی داعش از این زنان منتشر شده است.

Image titleImage title

انتهای خبر