ضاربان درگیری شب گذشته در جنگل نور دستگیر شدند

مدیرکل منابع طبیعی استان مازندران با اشاره به قتل یک جنگل‌بان در درگیری شب گذشته در جنگل سالده‌نورف گفت: ضاربان درگیری شب گذشته در جنگل نور دستگیر شدند. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، ستار بابایی دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ساری اظهار داشت: متاسفانه بر اثر درگیری جنگل‌بانان منابع طبیعی نور با […]

image_pdfimage_print
مدیرکل منابع طبیعی استان مازندران با اشاره به قتل یک جنگل‌بان در درگیری شب گذشته در جنگل سالده‌نورف گفت: ضاربان درگیری شب گذشته در جنگل نور دستگیر شدند.

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، ستار بابایی دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ساری اظهار داشت: متاسفانه بر اثر درگیری جنگل‌بانان منابع طبیعی نور با قاچاقچیان چوب در شب گذشته یک تن از جنگل‌بانان وظیفه‌شناس در حین انجام ماموریت به قتل رسید.

وی افزود: فرمانده یگاه منابع طبیعی نور و یک نفر از جنگل‌بانان در جریان درگیری مجروح و به بیمارستان‌های آمل و ساری منتقل شدند.

مدیرکل منابع طبیعی مازندران با تاکید بر حمایت جدی دولت با جنگل‌بانان شمال کشور تصریح کرد: متاسفانه تجهیزات سلاح گرم و سرد این قرقبانان کافی نبوده و همواره در معرض خطر مرگ هستند.

بابایی بدون اشاره به تعداد جنگل‌بانان ناشی از درگیری با قاچاقچیان چوب در استان افزود: متاسفانه این آمار در جنگل‌های مازندران روند افزایشی دارد.

وی با بیان اینکه درگیری شب گذشته در هنگام خروج غیرقانونی دو نیسان حاوی چوب از جنگل صورت گرفته است افزود: متاسفانه در این درگیری قاچاقچیان با اسلحه شکاری و گلوله چهارپاره به سمت نیروهای قرقبان شلیک و جنگلبان فضل‌الله علی‌پور اهل روستای آهودشت بخش چمستان شهرستان نور را در حین انجام ماموریت به قتل رساندند.

مدیرکل منابع طبیعی مازندران با اشاره به پیدا کردن سرنخ‌هایی از ضاربان درگیری شب گذشته گفت: دو ضارب و سه قاچاقچی درگیری شب گذشته با تلاش پاسگاه انتظامی نور دستگیر و به نظر می‌رسد قاتل از بین این ضاربان باشد که در حال شناسایی نهایی هستیم.

انتهای خبر