رسوایی و بارکد در صدر فروش فیلمهای در حال اکران

تازه ترین آمار فروش فیلم‌ها در آخرین روزهای ماه رمضان از سوی برخی پخش‌کنندگان سینمایی اعلام شد. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از ایسنا، امیر قطبی از شرکت پخش فیلمیران گفت: فیلم «بارکد» کار مصطفی کیایی تا پایان روز پنجشنبه ۱۰ تیر ماه به فروشی برابر با ۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان […]

image_pdfimage_print
تازه ترین آمار فروش فیلم‌ها در آخرین روزهای ماه رمضان از سوی برخی پخش‌کنندگان سینمایی اعلام شد.رسوایی و بارکد در صدر فروش فیلمهای در حال اکران

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از ایسنا، امیر قطبی از شرکت پخش فیلمیران گفت: فیلم «بارکد» کار مصطفی کیایی تا پایان روز پنجشنبه ۱۰ تیر ماه به فروشی برابر با ۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان در تهران و ۷۵۰ میلیون تومان در شهرستان‌ها دست یافته و مجموعا فروشی برابر با ۲ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان داشته است.

در خلاصه داستان این فیلم که بازیگرانی چون بهرام رادان، محسن کیایی، سحر دولتشاهی، بهاره کیان‌افشار با حضور رضا کیانیان دارد، آمده است: “پشت هر آدمی یه داستانی هست و پشت هر داستانی یه آدم ،بهتره قبل از هر قضاوتی یکم صبر داشته باشیم.”

به گفته او، فیلم «رسوایی » کار مسعود ده‌نمکی نیز ۱ میلیارد و ۵۵ میلیون تومان در تهران و ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در دیگر شهرها فروش داشته و در مجموع ۲ میلیلرد و ۷۵۰ میلیون تومان را روانه گیشه کرده است.

«رسوایی ۲» با بازی اکبر عبدی، سحر قریشی، محمدرضا شریفی‌نیا، امیر نوری، مهران رجبی و … در حال اکران است.

همچنین فیلم «ایستاده در غبار» کار محمد حسین مهدویان با ۴۹۰ میلیون تومان فروش در تهران و ۲۰۰ میلیون تومان فروش در شهرستان‌ها به فروشی برابر با ۶۹۰ میلیون تومان دست یافته است.

در این فیلم که عنوان بهترین فیلم بهترین فیلم سی‌وچهارمین جشنواره فیلم فجر را از آن خود کرده است، هادی حجازی‌فر در نقش احمد متوسلیان و امیرحسین هاشمی، ابراهیم امینی و عماد محمدی به ایفای نقش می‌پردازند. در خلاصه‌ی این فیلم که در مورد زندگی احمد متوسلیان است، آمده است: «احمد که عصیان نوجوانی‌اش را در سکوت گذرانده، فرمانده لشگری می‌شود که باید در دروازه‌های خرمشهر با دشمن بجنگند اما سرنوشت او فرسنگ‌ها دور از مرز ایران رقم می‌خورد.»

به گفته قطبی، فیلم «دراکولا» کار رضا عطاران نیز از روز چهارشنبه ۸ تیر ماه اکران خود را آغاز کرده و در مدت دو روز ۲۴۵ میلیون تومان در تهران فروش داشته است.

در خلاصه داستان این فیلم  آمده است: “(باصدای آهسته) الو…سلام قربان… خوبین… آقا منو دزدیدن… بله… نمی‌شناسمشون… نه‌خیر سرکاری چیه… من چه می‌دونم چرا گوشیمو نگرفته… ۳۸ سال، سنمو چرا می‌پرسین؟…نمی‌دونم کجا… شما باید پیدام کنین…آقا من گوشیم آیفونه… ردیاب داره…نمی‌شه پیدام کرد؟…آقا اومد…من قطع می‌کنم…”

در این فیلم رضا عطاران، لوون هفتوان، ویشکا آسایش، سیامک انصاری، ژاله صامتی، لیلا بلوکات، امید روحانی، محمود نظرعلیان، نیما راد، صادق حسنی و بازیگران خردسال سوگل محرابی و آرش دوست‌محمدی به ایفای نقش می‌پردازند.

قطبی با اشاره به استقبال تماشاگران از دو فیلم «بارکد» و «دراکولا» افزود: بیشتر سینماها تا حدود ساعت ۲ بامداد برای این دو فیلم سانس نمایش گذاشتند.

«آآاادت نمی کنیم» به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان فروش خود را به یک میلیارد و ۲۳۴ میلیون تومان رسانده است.

احمد مختاری، مدیر پخش هدایت فیلم، فروش این فیلم در تهران را ۹۸۴ میلیون تومان و در شهرستان ها ۲۵۰ میلیون تومان اعلام کرد و گفت: به دلیل ورود فیلم‌های جدید به چرخه اکران، سینماهای نمایش دهنده‌ی «آآاادت نمی کنیم» در تهران کم شده و در حال حاضر ۱۲ سینما این فیلم را نمایش می‌دهند. در شهرستانها نیز ۲۲ سینما این فیلم را روی پرده دارند که در هفته‌ی آینده تعداد سالن‌های شهرستانها بیشتر خواهد شد.

«آآاادت نمی کنیم» دومین فیلم بلند سینمایی ابراهیمیان است که از ۱۲ خرداد اکران شد و در ابتدای کار به دلیل پخش تیزرهایش از شبکه های ماهواره‌ای برای چند روز اکرانش متوقف شد. در این فیلم هدیه تهرانی، محمدرضا فروتن، ساره بیات و حمیدرضا آذرنگ در نقش های اصلی بازی می‌کنند.

تا لحظه‌ی مخابره این خبر پیگیر دریافت آمار فروش فیلم‌های «دختر»، «زاپاس» و «اژدها وارد می‌شود» بود.

انتهای خبر