هیئت رئیسه استعفای ریاست اتاق بازرگانی ایران را نپذیرفت

هیئت رئیسه اتاق ایران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: استعفای محسن جلال پور را به رسم امانت تا بهبودی و سلامت کامل محفوظ نگه خواهد داشت و در این مدت عهده دار وظایف اتاق است. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از دانشجو، بعد از اعلام استعفای محسن جلال پور از ریاست اتاق بازرگانی ایران، […]

هیئت رئیسه اتاق ایران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: استعفای محسن جلال پور را به رسم امانت تا بهبودی و سلامت کامل محفوظ نگه خواهد داشت و در این مدت عهده دار وظایف اتاق است.
هیئت رئیسه اتاق ایران استعفای جلال‌پور را نپذیرفت

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از دانشجو، بعد از اعلام استعفای محسن جلال پور از ریاست اتاق بازرگانی ایران، هیئت رئیسه این اتاق اطلاعیه ای به این شرح منتشر کرد:

باسمه تعالی
از ۲۴ خرداد سال ۹۴ که دور هشتم اتاق ایران آغاز گردید تلاش مجدانه ای از سوی همه ارکان اتاق در یکی از مهمترین مقاطع تاریخی اقتصاد کشور آغاز شد و اتاق ایران در جهت پویایی اقتصاد کشور تمام همت خود را به کار بست و فعالیتهای خود را در بهره گیری از بستر جدید کسب و کار کشور متمرکز نمود.

در این خصوص نقش ریاست محترم اتاق جناب آقای جلال پور بسیار تعیین کننده و بی بدیل بوده است. اقدامات خستگی ناپذیر و مؤثر ایشان ، در کنار احساس مسئولیت و عشق و علاقه به بخش خصوصی ایران بر کسی پوشیده نیست و خدمات ارزنده ایشان ماندگار خواهد بود.

متأسفانه کسالت پیش آمده و نیاز به استراحت برای مدتی اتاق را از فعالیت آقای جلال پور محروم خواهد کرد. احساس مسئولیت پذیری این عزیز و اعلام استعفا از جانب ایشان به هیأت نمایندگان اتاق ایران اقدام متواضعانه ای برای واگذاری تصمیم در چنین شرایطی به هیات نمایندگان به عنوان رکن عالی اتاق ایران بود.

هیأت رئیسه اتاق ایران ضمن قدردانی از تلاشهای ریاست محترم ، استعفای ایشان را به رسم امانت تا بهبودی و سلامت کامل محفوظ نگه خواهد داشت و در این مدت عهده دار وظایف اتاق خواهند بود. انشا ا… با حضور مجدد جناب آقای جلالپور در هیات نمایندگان و تشریک مساعی با ایشان تصمیم نهایی اتخاذ می گردد. امید است اتاق ایران همچنان از وجود ایشان بهره مند گردد.

انتهای خبر