دستگیری ۲۰ نفر در پارتی شبانه‌ی ویلاهای منطقه “امند” صوفیان

رئیس حوزه قضایی صوفیان گفت: تعداد ۲۰ نفر در پارتی مختلط شبانه دستگیر و تحویل مقامات قضایی صوفیان شدند. به گزارش اعتدال آذربایجان( اعتدال پرس)به نقل از روابط عمومی دادگستری آذربایجان‌شرقی، تقی فتحعلی‌زاده اظهار داشت: در پی گزارش تشکیل جشن پارتی مختلط شبانه در یکی از ویلاهای منطقه سد امند، بلافاصله دستورات قضائی لازم به […]

20 نفر در پارتی شبانه‌ی ویلاهای منطقه
رئیس حوزه قضایی صوفیان گفت: تعداد ۲۰ نفر در پارتی مختلط شبانه دستگیر و تحویل مقامات قضایی صوفیان شدند.

به گزارش اعتدال آذربایجان( اعتدال پرس)به نقل از روابط عمومی دادگستری آذربایجان‌شرقی، تقی فتحعلی‌زاده اظهار داشت: در پی گزارش تشکیل جشن پارتی مختلط شبانه در یکی از ویلاهای منطقه سد امند، بلافاصله دستورات قضائی لازم به مأموران نیروی انتظامی در این خصوص صادر شد و پس از بررسی‌های قانونی، نسبت به دستگیری عوامل و شرکت‌کنندگان این پارتی اقدام و ۲۰ نفر پس از سیر مراحل قانونی تحویل دادگاه عمومی صوفیان شدند.

وی افزود: پرونده مربوطه در این خصوص تشکیل و تحقیقات لازم معمول و متهمان با صدور قرار قانونی متناسب، آزاد شدند و پرونده در حال سیر مراحل قانونی است.

تقی فتحعلی‌زاده ادامه داد: هرگونه هرج و مرج و بی‌هنجاری و اعمال غیراخلاقی که موجب هتک حرمت به ارزش‌های اسلامی و انقلاب باشد، با شدت هرچه بیشتر برخورد قانونی به‌عمل خواهد آمد.

انتهای خبر