بیگی انتقاد کرد: دریافت هزینه‌های ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومانی از اولیای دانش‌آموزان در مدارس دولتی

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس در تذکری با اشاره به آغاز فصل ثبت‌نام مدارس، از دریافت هزینه‌های بسیار معادل ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان از اولیای دانش‌آموزان در مدارس دولتی انتقاد کرد.

بیگی

به  گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، احمد علیرضابیگی در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۱۰ شهریور ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری شفاهی خطاب به رئیس جمهور گفت: هیأت دولت و شخص رئیس جمهور ۱۸ ماه پیش به آذربایجان شرقی سفر کردند اما از آن زمان تاکنون وعده‌های دولت در خصوص رفع مشکلات این استان محقق نشده است.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی افزود: در آن زمان کلنگ آغاز عملیات آزادراه تبریز- بازرگان زده شد اما تاکنون این پروژه حتی یک سانت هم پیشرفت نداشته است. همچنین در این سفر رئیس جمهور قول تکمیل بزرگراه تبریز به سهند را دادند که تاکنون تنها اقدام انجام شده در این زمینه، تغییر دستگاه اجرایی است.

نماینده مردم در مجلس دهم در تذکری خطاب به وزیر آموزش و پرورش گفت: فصل ثبت‌نام مدارس فرا رسیده است و خانواده‌ها هنگام ثبت‌نام فرزندان خود با دریافت هزینه‌های بسیار معادل ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان از سوی اولیای مدرسه روبرو هستند بنابراین نیاز است در شرایط نامساعد فعلی اقتصاد وزیر آموزش و پرورش به قانون اساسی مبنی بر تحصیل رایگان دانش‌آموزان توجه کند.

انتهای خبر