اعلام نام وزرای پیشنهادی آموزش و پرورش، ارشاد و ورزش و جوانان

نماینده تهران در مجلس اعلام کرد نجفی، صالحی‌امیری و سلطانی‌فر به عنوان وزرای پیشنهادی آموزش و پرورش، ارشاد و ورزش و جوانان فردا (یکشنبه) به مجلس معرفی می‌شوند. به گزارش اعتدال پرس(اعتدال آذربایجان) به نقل از فارس، الیاس حضرتی نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با «خبری قطعی» در کانال شخصی […]

image_pdfimage_print
وزرای پیشنهادی
نماینده تهران در مجلس اعلام کرد نجفی، صالحی‌امیری و سلطانی‌فر به عنوان وزرای پیشنهادی آموزش و پرورش، ارشاد و ورزش و جوانان فردا (یکشنبه) به مجلس معرفی می‌شوند.

به گزارش اعتدال پرس(اعتدال آذربایجان) به نقل از فارس، الیاس حضرتی نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با «خبری قطعی» در کانال شخصی خود اعلام کرد بر اساس آخرین خبرها، دکتر نجفى به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، دکتر صالحى‌امیرى به عنوان وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامى و مسعود سلطانى‌فر به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان فردا (یکشنبه) به مجلس شورای اسلامی معرفى خواهند شد.

پیش از این نجفی نیز تلویحا همین خبر را اعلام کرده بود و با توجه به قرائن و شواهد به نظر می رسد معرفی این سه نفر قطعی و نهایی شده است.

گفتنی است این سه نفر که هر سه از چهره های سیاسی جریان اصلاح طلب به شمار می روند، قبلا و در ابتدای شروع بکار دولت یازدهم توسط روحانی جهت تصدی همین وزارتخانه ها به مجلس نهم معرفی شده بودند که نمایندگان وقت به هر سه نفر عدم رای اعتماد داد.

انتهای خبر