دولت دلیل تغییر وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش را اعلام کند

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان این که دولت باید دلیل تغییر وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش را اعلام کند گفت که تا ساعت ۷:۳۰ صبح امروز قرار بود نجفی به عنوان وزیر پیشنهادی معرفی شود. به گزارش اعتدال پرس(اعتدال آذربایجان)، بهرام پارسایی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد:‌ تا ساعت ۷:۳۰ صبح […]

image_pdfimage_print

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان این که دولت باید دلیل تغییر وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش را اعلام کند گفت که تا ساعت ۷:۳۰ صبح امروز قرار بود نجفی به عنوان وزیر پیشنهادی معرفی شود.

بهرام پارسایی

به گزارش اعتدال پرس(اعتدال آذربایجان)، بهرام پارسایی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد:‌ تا ساعت ۷:۳۰ صبح امروز که فراکسیون امید جلسه‌ای با دولت داشت، آقای نجفی به عنوان گزینه پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت آموزش و پرورش معرفی شد اما این که ظرف مدت کمی گزینه پیشنهادی دولت عوض شده موضوعی است که سخنگوی دولت باید درباره‌ی آن صحبت کند.

وی افزود: برداشت من این است که دلیل تغییر گزینه پیشنهادی دولت برای وزارت آموزش و پرورش انصراف آقای نجفی نبوده و بعید است که ایشان به خواست فرهنگیان جواب رد داده باشد .

سخنگوی فراکسیون امید تاکید کرد:‌ این که برای معرفی آقای نجفی فشاری از بیرون وجود داشته یا هر عامل دیگری باعث تغییر این گزینه شده، موضوعی است که نمی‌توان درباره‌ی آن قضاوت کرد و دوستان و دولت باید دلیل آن را اعلام کنند.

به گزارش ایسنا، سخنگوی دولت در جلسه صبح امروز مجمع عمومی فراکسیون امید از انتخاب نجفی، سلطانی‌فر و صالحی امیری به عنوان وزرای پیشنهادی آموزش و پرورش و ورزش و ارشاد خبر داده بود اما ساعتی بعد دولت دانش آشتیانی، سلطانی فر و صالحی امیری را به مجلس معرفی کرد.

انتهای خبر