تکذیب دیدار باهنر با رئیس‌جمهور

جامعه اسلامی مهندسین، برخی اخبار درباره دیدار محمدرضا باهنر با رئیس‌جمهور را تکذیب کرد. به گزارش اعتدال پرس(اعتدال آذربایجان) به نقل از ایسنا، در اطلاعیه روابط عمومی جامعه اسلامی مهندسین درباره خبر ملاقات دبیرکل این تشکل و حسن روحانی آمده است: «بسمه تعالی پیرو درج خبر مجهول المصدری با عنوان ملاقات جناب آقای مهندس باهنر، […]

image_pdfimage_print
جامعه اسلامی مهندسین، برخی اخبار درباره دیدار محمدرضا باهنر با رئیس‌جمهور را تکذیب کرد.
تکذیب دیدار باهنر با رئیس‌جمهور

به گزارش اعتدال پرس(اعتدال آذربایجان) به نقل از ایسنا، در اطلاعیه روابط عمومی جامعه اسلامی مهندسین درباره خبر ملاقات دبیرکل این تشکل و حسن روحانی آمده است:

«بسمه تعالی

پیرو درج خبر مجهول المصدری با عنوان ملاقات جناب آقای مهندس باهنر، رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری و دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با جناب آقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری و اقوال و حواشی کذب آن، به آگاهی می‌رساند جناب آقای مهندس باهنر در چند ماه اخیر دیداری با جناب آقای دکتر روحانی نداشته‌اند و لذا حواشی مطرح‌شده پیرامون آن نیز نادرست می‌باشد.

بدیهی است مشی نیروهای انقلاب حرکت بر مدار مصالح ملی و حمایت از خدمات دولت‌ها و نقد منصفانه و دلسوزانه می‌باشد.

همچنین درج چنین شایعاتی که به نظر می‌رسد با اهداف ایجاد اختلاف میان نیروهای انقلاب و دامن زدن به اخبار کذب می‌باشد، زیبنده فضای رسانه‌ای کشور نخواهد بود.

والعاقبه للمتقین

روابط عمومی جامعه اسلامی مهندسین»

به گزارش ایسنا، برخی رسانه‌ها از دیدار باهنر و روحانی خبر داده و مدعی شده بودند که در این دیدار، باهنر توصیه‌ها و گلایه‌هایی را با رئیس‌جمهور مطرح کرده است.

انتهای خبر