معاون مریم رجوی و مسئول ترور شهید صیاد شیرازی به هلاکت رسید +عکس

هفت عضو شورای مرکزی گروهک تروریستی منافقین و مسئول عملیات ترور سپهبدشهیدعلی صیاد شیرازی طی این حمله به هلاکت رسید. به گزارش اعتدال پرس به نقل از فرهنگ نیوز، طی حمله‌ای که عصر روز ۱۰ شهریور توسط گروهی از شیعیان جنوب عراق به پادگان اشرف صورت گرفت، ۵۲ تن از کادرهای فاسد منافقین از جمله […]

هفت عضو شورای مرکزی گروهک تروریستی منافقین و مسئول عملیات ترور سپهبدشهیدعلی صیاد شیرازی طی این حمله به هلاکت رسید.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از فرهنگ نیوز، طی حمله‌ای که عصر روز ۱۰ شهریور توسط گروهی از شیعیان جنوب عراق به پادگان اشرف صورت گرفت، ۵۲ تن از کادرهای فاسد منافقین از جمله هفت نفر از شورای رهبری و مسئولان اطلاعات و عملیات سازمان منافقین با بیش از ۳۰ سال سابقه جنایت به هلاکت رسیدند. در میان معدومین این گروهک افرادی همچون زهره قائمی و گیتی گیوه‌چیان‌زاده از اعضاء رده بالای این گروهک تروریستی به چشم می‌خورند.

عصر روز گذشته، گروهی از بازرسان سازمان ملل متحد با حضور در پادگان اشرف اقدام به بازدید از آثار به جا مانده از این حمله و سرشماری از کشته شدگان پرداخته و اجساد معدومین این گروهک تروریستی را به مقر سازمان ملل در عراق منتقل کردند. همچنین برخی از احزاب کرد تجزیه طلب اقدام به محکومیت این عملیات نموده و آن را به ارتش و دولت عراق نسبت دادند. فرقه رجوی این عملیات را به نوری المالکی و ارتش عراق نسبت داده‌اند.

گفتنی است که زهره قائمی از خودفروختگان گروهک تروریستی منافقین بود که مسئولیت عملیات ترور سپهبد شهید علی صیاد شیرازی را بر عهده داشت. وی از محافظان مسعود رجوی و معاون مریم قجر عضدانلو (رجوی) بود که در شورای مرکزی این گروهک تروریستی نیز حضور داشت. وی پس از مجروح شدن طی یک درگیری در سال ۲۰۰۹ با هلی کوپتر به بیمارستان ارتش آمریکا در بغداد منتقل شده و تحت درمان قرار گرفته بود. پس از استقرار منافقین در کمپ لیبرتی، وی به همراه تعدادی دیگر از اعضای فرقه رجوی در پادگان اشرف مستقر بود و مسئولیت این پادگان را بر عهده داشت.

عصر روز ۱۰ شهریور ماه، گروهی از مجاهدین مسلح به انتقام خون شهدای انتفاضه شیعیان کربلا و نجف و جنوب عراق که توسط این فرقه کثیف به خاک و خون کشیده شده بودند، با ورود به این پادگان؛ به روی اعضای این گروهک آتش گشودند.

nf00310763-3

برخی از تحلیل‌گران و نیز منابع نزدیک به این گروهک تروریستی معتقدند؛ سران این گروهک تروریستی عمدا اعضای سالخورده و رده بالای خود را در این پادگان مستقر کرده بود تا در دسترس مجاهدین عراقی قرار گیرند. رفتارشناسی این سازمان نیز این احتمال را دور از ذهن نمی‌داند که رجوی عامدانه و آگاهانه با بر جای گذاشتن اعضای شاخص خود در اشرف آنان را مشمول پاکسازی و تصفیه درون سازمانی دیگری نموده است. گزارش‌هایی از اعتصاب غذا توسط ساکنین کمپ لیبرتی نیز توسط سایت این گروهک تروریستی منتشر شده است.

سپاه پاسداران با صدور بیانیه‌ای از این اقدام نیروهای مجاهد عراقی علیه اعضای منافقین در پایگاه اشرف حمایت کرد.

سپاه پاسداران در بیانیه خود این اقدام نیروهای عراقی را مایه تشفی خاطر امت اسلامی و خانواده‌های معظم شهدا خصوصاً خانواده‌های معزز شهدای ترور دانسته است. سپاه، سرنوشت اجتناب‌ناپذیر و محتوم منافقین را ذلت، آوارگی، درماندگی و نابودی کامل می‌داند و معتقد است؛ بدون تردید دو ملت مسلمان ایران و عراق خاطرات تلخ خیانت‌ها و جنایت‌های منافقین پلید را هرگز فراموش نمی‌کنند.

تصاویر زیر برگرفته از سایت این گروهک تروریستی است.

http://www.jahannews.com/images/docs/000310/n00310763-t.jpghttp://www.jahannews.com/images/docs/files/000310/nf00310763-1.jpg

http://www.jahannews.com/images/docs/files/000310/nf00310763-2.jpg

http://www.jahannews.com/images/docs/files/000310/nf00310763-3.jpg

انتهای خبر