با تایید رئیس جمهور

عضویت عرب باغی و کلانتری در هیات مدیره منطقه آزاد ارس تمدید شد

با توجه به اتمام عضویت دیگر اعضای هیئت مدیره قبلی منطقه آزاد ارس، هنوز از معرفی اعضای جدید برای تکمیل ۵ عضو این هیئت مدیره خبری نیست.

image_pdfimage_print
ارس عرب باغی مصاحبه
طی مصوبه وزیران عضور شورای عالی مناطق آزاد کشور و با تائید رئیس جمهور، عضویت محسن خادم عرب باغی و عیسی کلانتری در هیات مدیره منطقه آزاد ارس تمدید شد.
به گزارش اعتدال آذربایجان (اعتدال پرس)به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، طبق مصوبه وزیران عضو شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی که به تأیید رئیس‌جمهور رسید، عضویت محسن خادم‌ عرب باقی به عنوان عضو موظف و عیسی کلانتری به عنوان عضو غیرموظف هیأت مدیره سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس به مدت سه سال تمدید شد.
گفتنی است محسن خادم عرب باغی از مهرماه ۱۳۹۲ ریاست هیات مدیره و مدیرعاملی سازمان منطقه آزاد ارس را بر عهده دارد.
 عیسی کلانتری نیز از فرودین ۹۴ به عنوان مشاور معاون‌ اول در امور آب، کشاورزی و محیط زیست منصوب شد، وی همچنین دبیر ستاد احیای دریاچه ارومیه است.
* با توجه به اتمام عضویت ۳ عضو دیگر از جمع هیئت مدیره قبلی منطقه آزاد ارس، هنوز از معرفی اعضای جدید برای تکمیل ۵ عضو این هیئت مدیره خبری نیست.  در برخی محافل غیر رسمی اسامی چند نفر از جمله یکی از معاونان قبلی منطقه آزاد ارس در این خصوص مطرح شده است که این خبر هنوز تایید نشده است.
انتهای خبر