قطار تغییرات این بار به استانداری رفت

انتصاب دو مدیرکل جدید در استانداری آذربایجان شرقی

جبارزاده با بیان این که لازمه موفقیت مدیران استان، همراهی بدنه دستگاه‌ها و همکاری سایر مدیران است، بر ایجاد فضای محبت، صمیمیت و همدلی در مجموعه استانداری و دستگاه‌های اجرایی استان تاکید کرد.

image_pdfimage_print

      

استاندار آذربایجان‌شرقی در نشستی با حضور مدیران مجموعه استانداری، ضمن قدردانی از تلاش‌ها و خدمات مدیران کل پیشین حراست و امور بانوان و خانواده استانداری، مدیران جدید این دو دفتر را معرفی کرد.

به گزارش اعتدال پرس(اعتدال آذربایجان)، اسماعیل جبارزاده ظهر امروز در این نشست با بیان این که ثبت خاطرات خوب در دوران مسوولیت، افتخار هر مدیری است، اظهار داشت: دست‌یابی به همه اهداف سازمانی در دوره مسوولیت امکان‌پذیر نیست، چرا که عوامل متعددی در این زمینه دخیل هستند که برخی از آنها خارج از اختیار مدیران است؛ اما مهم این است که در هر جایگاهی که هستیم همه توان خود را برای خدمت به مردم و اجرای ماموریت‌های خود به کار گیریم.

وی با بیان این که لازمه موفقیت مدیران استان، همراهی بدنه دستگاه‌ها و همکاری سایر مدیران است، بر ایجاد فضای محبت، صمیمیت و همدلی در مجموعه استانداری و دستگاه‌های اجرایی استان تاکید کرد.

جبارزاده با قدردانی از خدمات خانم امیری، مدیرکل سابق امور بانوان و خانواده استانداری که به افتخار بازنشستگی نایل آمده است، خانم پروین اشراقی را به عنوان مدیرکل جدید این دفتر معرفی کرد و گفت: حرکت در جهت سیاست‌های دولت تدبیر و امید مبنی بر استفاده از توانمندی بانوان در توسعه استان و سامان‌دهی مسایل مربوط به امور بانوان باید اولویت این دفتر باشد.

استاندار آذربایجان‌شرقی همچنین از تلاش‌ها و خدمات آقای علی احمدی، مدیرکل سابق حراست استانداری تقدیر کرد و با معرفی آقای رحیم علیزاده، به عنوان مدیرکل جدید این دفتر، گفت: هدف حراست مچ‌گیری و پرونده‌سازی نیست، بلکه این دفتر باید از نیروی انسانی و امکانات فیزیکی حفاظت و حراست کرده و از جایگاه حقوقی استانداری در برابر هجمه‌های ناحق دفاع کند.

جبارزاده با بیان این که یکی از دغدغه‌های ما، کادرسازی و تربیت نیروی انسانی متخصص در مجموعه استانداری است، گفت: در گذشته از این موضوع غفلت شده بود، اما امروز همه فرمانداران و مدیران کل ما از همکاران خود استانداری هستند و تلاش این عزیزان موجب شده است که عملکرد مجموعه استانداری مورد تقدیر و تحسین دستگاه‌های ملی قرار گیرد.

اشراقی مدیرکل جدید بانوان آذربایجان‌شرقی پیش از این کارشناس سازمان برنامه و بودجه بوده است.

علیزاده مدیرکل جدید حراست استانداری آذربایجان‌شرقی نیز  مدیریت حراست فرمانداری تبریز، بخشدار مرکزی آذرشهر و معاون فرماندار آذرشهر را در کارنامه خود دارد.

گفتنی است، چندی پیش نیز هادی فیروزفر رئیس تشریفات استانداری از این سمت کنار رفته و بجای وی هادی اقدم  منصوب و شروع بکار کرده است.

فیروزفر  که از کارشناسان با سابقه استانداری می باشد، با انتقال به شهرستان اسکو به عنوان مسئول روابط عمومی فرمانداری این شهرستان مشغول به خدمت می باشد.

 

انتهای خبر