شجاعی کیاسری رئیس جدید مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور شد

وزیر کشور در حکمی سید رمضان شجاعی کیاسری را به عنوان رییس جدید مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور منصوب کرد. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور،  در حکم عبدالرضا رحمانی فضلی خطاب به سید رمضان شجاعی کیاسری آمده است: با عنایت به مراتب تعهد […]

image_pdfimage_print
وزیر کشور در حکمی سید رمضان شجاعی کیاسری را به عنوان رییس جدید مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور منصوب کرد.
شجاعی کیاسری رئیس جدید مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور شد

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور،  در حکم عبدالرضا رحمانی فضلی خطاب به سید رمضان شجاعی کیاسری آمده است: با عنایت به مراتب تعهد و تجارب ارزشمند، به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور منصوب می نمایم .

وزیر کشور در این حکم، انجام اقدامات و هماهنگی لازم برای ایجاد نظام اطلاع رسانی پویا و کارآمد با توجه به گستره وظایف و مأموریت های وزارت متبوع، برقراری ارتباط و همکاری موثر و متقابل با رسانه ها ، تعامل با شورای اطلاع رسانی دولت و سعی برای توسعه روابط و مناسبات و انسجام بخشی به تعاملات بین المللی وزارت کشور در راستای سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید را به عنوان انتظارات از رییس جدید مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل برشمرده است .

رحمانی فضلی در پایان حکم انتصاب شجاعی کیاسری؛ توفیق روزافزون وی را در پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای «مدظله العالی» در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه پروردگار قادر متعال خواستار شده است .

گفتنی است، شجاعی کیاسری پیش از این مشاور وزیر کشور، نماینده مردم ساری در ادوار هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی، نایب رئیس شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما، نماینده قوه مقننه در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی و نائب رئیس کمیسیون فرهنگی در مجلس هشتم و سخنگو بوده است.

شجاعی کیاسری به مدت ده سال مسئولیت صدا و سیمای مرکز مازندران را بر عهده داشته است.

انتهای خبر