مراسم تودیع و معارفه بخشدار یامچی برگزار شد

طی حکمی غلامرضا رضایی به عنوان بخشدار بخش یامچی منصوب و از زحمات علیرضا فرزان بخشدار سابق تقدیر شد . به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند، مراسم تودیع و معارفه بخشدار یامچی با حضور استادرحیمی مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری، حجت الاسلام […]

طی حکمی غلامرضا رضایی به عنوان بخشدار بخش یامچی منصوب و از زحمات علیرضا فرزان بخشدار سابق تقدیر شد .

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند، مراسم تودیع و معارفه بخشدار یامچی با حضور استادرحیمی مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری، حجت الاسلام و المسلمین هادوی امام جمعه بخش یامچی، راستگو معاون استاندار آذربایجان شرقی و سایر مسئولین در محل بخشداری یامچی برگزار شد.

علیار راستگو در مراسم تودیع و معارفه بخشدار یامچی طی سخنانی ضمن تقدیر از زحمات ۲۶ ماهه بخشدار سابق اظهار داشت: فعالیت در مناطق روستایی برای دولت و خدمت رسانی به مردم روستا ها امری مهم و ضروری است.

معاون استاندار آذربایجان شرقی گفت: بخش یامچی دارای پتانسیل و ظرفیت های فراوانی است  بالاخص در بخش کشاورزی است که در این زمینه با حمایت مردم منطقه اقداماتی صورت گیرد .

وی با اشاره به تلاش در جهت خودکفایی گفت: با توجه به شرایط کنونی کشور باید با کار کردن شعار مرگ بر آمریکا را تحقق بخشیم.

در ادامه دکتر استاد رحیمی مدیر کل سیاسی ، انتخابات و تقسیمات کشوری اظهار داشت: مقام معظم رهبری امسال را سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل نامگذاری کرده اند  و در این راستا استان آذربایجان شرقی به عنوان پایلوت انتخاب شده است .

وی افزود:باید این موضوع فقط در شعار باقی نماند  و همه ما در اقدام و عمل وظیفه سنگین داریم.

وی گفت: باید فعالیت های اداری محصور به شعار نباشد بلکه باید به گفتمان تبدیل شود و آنها را عملیاتی کنیم و شعار امسال را نهادینه کنیم و این شعار فقط مربوط به امسال نیست بلکه همیشه باید توجه جدی به اقدام و عمل داشته باشیم .

استاد رحیمی بیان داشت: تعداد ۴۵۰ هزار نفر کارمند در کشور وجود دارد  که باید از این ظرفیت در جهت اقتصاد مقاومتی استفاده کنیم .

مدیر کل سیاسی ، انتخابات و تقسیمات کشوری تصریح کرد : زمانی اقتصاد مقاومتی انجام خواهد شد  که اعتماد عمومی مردم به نظام و دولت ایجاد شود که با وجود اختلاس ها و مفاسد اقتصادی این اعتماد از بین رفته است و دولت به شدت با مفاسد اقتصادی مبارزه می کند .

وی بیان داشت: اصلی ترین ارزش نظام ، خود مردم هستند  و باید قدر این مردم را بدانیم .

استاد رحیمی با اشاره به حمایت از واحد های تولیدی گفت: باید تولید کشور را برون گرا کنیم و از واحد های تولیدی در سطح استان حمایت کنیم .

وی افزود: تولیدات داخل در کشور  از پایه های محکم در اقتصاد مقاومتی است .

وی گفت: آگاهی مردم باید در تمامی زمینه های کشور در مردم نهادینه شود تا در تحقق اقتصاد مقاومتی اقدام کنیم .

استاد رحیمی با اشاره به احترام مدیران به مردم و خدمت رسانی به آنها بیان داشت : باید تمامی مدیران نحوه برخورد با مردم را رعایت کنند  و با رفتار صمیمانه و خالصانه اعتماد مردم  را نسبت به دولت ایجاد کنند .

وی با اشاره به مشکلات مالی دولت بیان داشت: ۴۴ هزار میلیارد تومان یارانه توسط دولت به حساب مردم واریز می شود  که به جای پرداخت یارانه می توانستیم در جهت عمران و آبادای و توسعه کشور استفاده کنیم .

در ادامه حجت الاسلام هادوی امام جمعه بخش یامچی در این مراسم گفت: اهمیت خدمت رسانی به مردم و مسئولین بسیار بالا است .

وی گفت: مسئولیت باید قدر فرصت به دست آمده در خدمات رسانی و رفع مشکلات مردم را بدانند و از این فرصت به نحو احسن استفاده کنند .

هادوی بیان داشت: جایگاه مردم در نظام اسلامی بسیار بالا و مهم است و مهمترین وظیفه هر فرد مسئول خادم بودن آن است

امام جمعه بخش یامچی ادامه داد: مردم ما دارای فرهنگ بالایی هستند و این مردم سختی های فراوانی را در کشور متمحل شده اند و همیشه در تمامی صحنه ها در کنار مسئولین بوده اند و در این راستا مسئولین در امر خدمت رسانی وظیفه سنگینی دارند .

 

انتهای خبر