همایش اقتصاد مقاومتی در منطقه آزاد ارس

صادرات ۴۶۲ میلیون دلاری از ارس در سه سال اخیر

 مدیرعامل منطقه آزاد ارس در جلسه اقتصاد مقاومتی که با حضور وزیر کشور و سرمایه گذاران و صاحبان صنایع برگزار شد، گفت: از نیمه دوم سال ۹۲ تا کنون ۴۶۲ میلیارد دلار صادرات داشته‌ایم. به گزارش اعتدال آذربایجان، محسن خادم عرب باغی با تاکید بر اینکه ایجاد مرکز رشد و شرکت‌های دانش بنیان یکی از […]

image_pdfimage_print
صادرات 462 میلیون دلاری از ارس در سه سال اخیر
 مدیرعامل منطقه آزاد ارس در جلسه اقتصاد مقاومتی که با حضور وزیر کشور و سرمایه گذاران و صاحبان صنایع برگزار شد، گفت: از نیمه دوم سال ۹۲ تا کنون ۴۶۲ میلیارد دلار صادرات داشته‌ایم.

به گزارش اعتدال آذربایجان، محسن خادم عرب باغی با تاکید بر اینکه ایجاد مرکز رشد و شرکت‌های دانش بنیان یکی از اهداف ماست، گفت: ۲۳ شرکت دانش بنیان و فناوری در منطقه آزاد ارس در مرحله‌ی بهره‌برداری و راه اندازی است.

وی افزود: برای توسعه و نوآوری در فرآیند تولید به شرکت‌های دانش بنیان نیاز است و حضور این نوع شرکت‌ها در منطقه آزاد ارس، نشان می دهد که ظرفیت‌های لازم در این خصوص در این منطقه فراهم است.

عرب‌باغی یادآور شد: امید است که بیش از پیش شاهد حضور مقامات بلند پایه در منطقه آزاد ارس باشیم؛ چرا که تأثیر خوبی در روحیه سرمایه گذاران ارس  دارد.

وی با اشاره به اهمیت منطقه آزاد ارس اضافه کرد: حضور و فعالیت سرمایه گذاران از استان‌های دیگر و کشورهای خارجی در منطقه آزاد ارس نتیجه حمایت دولت از این منطقه است.

گفتنی است؛ جلسه اقتصاد مقاومتی وزیر کشور با سرمایه گزاران و صاحبان صنایع  در منطقه آزاد ارس برگزار شد و سرمایه گذارن به بیان مسائل و مشکلات خود در حوزه ی تولید و صادرات پرداختند.

انتهای خبر