۴ طرح صنعتی و معدنی تا پایان امسال در آذربایجان شرقی به بهره برداری می رسد

رئیس سازمان صنعت معدن و تجات استان آذربایجان شرقی گفت: در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی ۴ پروژه صنعتی و معدنی تا پایان سال در استان به بهره برداری خواهد رسید.  به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)حسین نجاتی با اعلام این خبر افزود: این ۴ طرح شامل الکتروموتور مهر اصل ، فولاد آذربایجان ، کنسانتره مس […]

image_pdfimage_print

رئیس سازمان صنعت معدن و تجات استان آذربایجان شرقی گفت: در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی ۴ پروژه صنعتی و معدنی تا پایان سال در استان به بهره برداری خواهد رسید.

4 طرح صنعتی و معدنی تا پایان امسال در آذربایجان شرقی به بهره برداری می رسد

 به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)حسین نجاتی با اعلام این خبر افزود: این ۴ طرح شامل الکتروموتور مهر اصل ، فولاد آذربایجان ، کنسانتره مس انجرد و کنسانتره مس خرس سفید شمال است که در مجموع یک هزارو ۵۰۰ میلیارد تومان برای این طرح ها سرمایه گذاری شد.

وی با اشاره به میزان پروانه های بهره برداری صادره در ۸ ماهه سال جاری گفت: در این مدت ۱۹۵ فقره پروانه بهره برداری با حجم سرمایه گذاری ۴۴۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۲ هزارو ۸۰۰ نفر صادر شده است.

نجاتی همچنین از سرمایه گذاری ۳ هزار میلیارد تومانی ۱۶۶۰ طرح و اشتغال ۱۷ هزارو ۳۰۰ نفر از شهریور ۹۲ تا آبان ماه سال جاری خبر داد .

انتهای خبر