اجازه تشکیل جلسه شورای شهر تبریز را نخواهم داد/ تهدید شهردار به عدم پرداخت حقوق‌‌ها

عضو شورای شهر تبریز گفت: اگر حقوق کارکنان و کارگران تا هفته آینده پرداخت نشود بنده اجازه نخواهم داد که جلسه برگزار شود.

image_pdfimage_print
اجازه تشکیل جلسه شورای شهر تبریز را نخواهم داد/ تهدید شهردار به عدم پرداخت حقوق‌‌ها

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)به نقل از روابط عمومی شورای شهر تبریز، محمدحسن اسوتچی با انتقاد از طولانی شدن روند بازسازی تالار شورا اظهار داشت: گفتند مقاوم‌سازی می‌کنیم اما معمولا مقاوم‌سازی از فونداسیون آغاز می‌شود نه از چراغ‌ها.

وی افزود: امروز تکلیف داریم که حرف‌هایمان را بزنیم، مخاطب حرف‌های من دو نفر است یکی رئیس خودمان و دیگری رئیس رئیس خودمان یعنی آقای شهردار.

اسوتچی افزود: یکی از سرفصل‌های سخنانم در خصوص ذلت شورایی است و نمود آن نیز محل سالن جلسات است که یک باره دیدیم داخل داربست‌ها هستیم و گفتند دو هفته‌ای درست می‌شود و امروز حدود یک ماه است که اصلا کار نکرده‌اند.

وی افزود: در ابتدا گفتند مقاوم‌سازی می‌کنیم، معمولا مقاوم‌سازی از فونداسیون آغاز می‌شود اما این نوع مقاوم‌سازی است که از چراغ آغاز کرده‌اند؟

اسوتچی گفت: ذلت یعنی اینکه رئیس بگوید خبرنگار بیاید اما شهردار بگوید چنین کاری امکان‌پذیر نیست.

وی تاکید کرد: آن روز در دانشگاه یکی از دانشجویان اعلام کرد که اگر روزی کلید شهردار در خانه بماند جلسه شما کجا برگزار خواهد شد؟ و امروز فکر می‌کنم حرف آن دانشجو درست بوده است.

اسوتچی ادامه داد: اخیرا بخشنامه آمده که شهردار اعلام کرده‌اند حتی اگر من هم بگویم نباید فرد جدیدی وارد شهرداری شود و از منطقه به بنده پیام داده‌اند که افراد جدید آمده و مشغول کار هستند. این عملکرد با آن بخشنامه همخوانی ندارد.

اسوتچی با انتقاد از سخن شهردار برابر فرماندار گفت: آقای شهردار گفتند هر منطقه‌ای که به عضو شورا درباره پرداخت حقوق‌ها حرفی بزند خواهم گفت حقوق آن منطقه را ندهند. این حرف را می‌زنند چون از شورا مطمئن هستند که کسی از اعضا از ایشان سئوال نخواهد پرسید.

وی ادامه داد: آقای رئیس این را می‌توانید تهدید حساب کنید اگر حقوق کارکنان تا هفته آینده پرداخت نشود بنده اجازه نخواهم داد  که جلسه برگزار شود.

انتهای خبر