بیانیه سپاه عاشورا به مناسبت ۹ دی

سپاه عاشورای آذربایجان شرقی به مناسبت فرا رسیدن ۹ دی بیانیه ای صادر کرد. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، متن بیانیه به این شرح است: ۹ دی ، اوج شکوه انقلاب ملت ایران و نشان دهنده بیداری وصف ناپذیر ، ناآگاهی ، خردورزی ، و عمل به موقع  و تمام کننده ملت ایران است. فتنه […]

image_pdfimage_print

سپاه عاشورای آذربایجان شرقی به مناسبت فرا رسیدن ۹ دی بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، متن بیانیه به این شرح است:

۹ دی ، اوج شکوه انقلاب ملت ایران و نشان دهنده بیداری وصف ناپذیر ، ناآگاهی ، خردورزی ، و عمل به موقع  و تمام کننده ملت ایران است.

فتنه ۸۸ فتنه ای بود که عده های با جهالت و نافهمی و قدرت طلبی با وجود آنکه همه اعتبار خود را مدیون انقلاب و خون شهدا بودند و بسیاری از مناسب کلیدی نظام به همین خاطر در اختیارشان قرار گرفته بود به چهره نظام سیلی زدند و فرصت خوبی را برای ضد انقلابی ها که همیشه در کمین هستند فراهم کردند.اما ملت مسلمان ایران در آن حرکت طوفانی ۹ دی کاخ آرزوهای دشمنان را ویران کرده و یاس و ناامیدی را به جبهه دشمنان اسلام دادند.

۹ دی در حقیقت تلنگری بود که از یک طرف به علاقه مندان نظام اسلام زده شد که از مکر و نیرنگ دشمنان قسم خورده و زخم خورده انقلاب اسلامی ایران غافل نباشند و از سوی دیگر به آنان که در سودای مذاکره با استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایتکار،شب و روز نداشتند و می خواستند که دیوار بی اعتمادی را فرو بریزند زنگ بیدار باش بود چرا که استکبار جهانی با وقاحت تمام از رسانه هایشان اعلام کردند که حامی عوامل فتنه هستند و نیز از براندازی نظام اسلام ابایی ندارند.

حماسه ۹ دی و حضور دهها میلیون مردم ایران در برائت از فتنه گران و تجدید میثاق با آرمان های امام خمینی (ره)  و رهبر معظم انقلاب اسلامی روز تجلی غیرت دینی ملت شریف ایران و فروزان شدن شعله های بیداری و بصیرت آنان نسبت به واقعیتهای نهفته در لایه های فتنه ۸۸ بشمار می رود و برای همیشه پرچم اگاهی و دشمن ستیزی را در این کشور برافراشته نگه خواهد داشت .

اینک در هفتمین سالروز این حماسه جاوید عاشورایی و زیباترین تصویر تجلی عشق و ارادت ملت مسلمان ایران به انقلاب و اصل مترقی ولایت فقیه ، سپاه عاشورا ضمن گرامیداشت حماسه بزرگ  ۹ دی ، روز وفاداری ملت همیشه در صحنه ، ضمن دعوت از امت ولایتمدار اسلام در گرامیداشت سالروز ۹ دی یک تکلیف الهی و سیاسی است ، بار دیگر با شهدا گلگون کفن ایران اسلامی و امام پیمان می بنده که در دفاع از حریم ولایت ، ارزشها ، آرمانهای مقدس انقلاب اسلامی ایران غفلت نورزیده و همچنین درد صیانت از مرزهای اعتقادی ، فرهنگی و سیاسی در کنار حراست از مرزهای جغرافیائی تا پای جان خواهد ایستاد و نخواهد گذاشت که زمینه برای فتنه گران استکبار جهانی فراهم شود .

 

انتهای خبر