۲ گزینه پیشنهادی نمایندگان برای استانداری تهران معرفی شد

عضو مجمع نمایندگان تهران گفت: مجمع نمایندگان تهران در جلسه امشب خود با وزیر کشور رایزنی در خصوص استاندار پایتخت را در برنامه خود دارند که سیدصولت مرتضوی رئیس ستاد انتخابات کشور و صلاحی استاندار پیشین خراسان رضوی جزو گزینه‌های پیشنهادی هستند. به گزارش اعتدال پرس، سید مهدی هاشمی نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری و […]

عضو مجمع نمایندگان تهران گفت: مجمع نمایندگان تهران در جلسه امشب خود با وزیر کشور رایزنی در خصوص استاندار پایتخت را در برنامه خود دارند که سیدصولت مرتضوی رئیس ستاد انتخابات کشور و صلاحی استاندار پیشین خراسان رضوی جزو گزینه‌های پیشنهادی هستند.

به گزارش اعتدال پرس، سید مهدی هاشمی نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری و اسلام‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به جلسه امشب مجمع نمایندگان تهران با رحمانی فضلی وزیر کشور گفت: در این جلسه بناست تا رایزنی‌هایی از سوی نمایندگان در خصوص انتخاب استاندار جدید تهران صورت گیرد و نمایندگان گزینه‌های مورد نظر خود را در این جلسه مطرح و معرفی کنند.

وی افزود: مجمع نمایندگان تهران پیش از این در جلسات خصوصی خود، به بررسی این موضوع پرداخته است و سید صولت مرتضوی و صلاحی استاندار پیش استان خراسان رضوی را برای استانداری تهران در نظر گرفته است.

رئیس کمیسیون عمران مجلس اظهار داشت، پیش از این حسین مظفر نیز جز گزینه‌های پیشنهادی مجمع نمایندگان تهران برای استانداری پایتخت مطرح بود که بنا به تصمیم اتخاذ شده که استاندار از میان نمایندگان انتخاب نشود، نمایندگان تهران از پیشنهاد وی برای استانداری منصرف شدند.

انتهای خبر