حبیب مقصودی به سمت رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز منصوب شد

طی حکمی از سوی مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی، حبیب مقصودی به سمت رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز منصوب شد. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی، در حکم جمشید نظمی مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی آمده است: با عنایت به تعهد و تخصص و سوابق […]

حبیب مقصودی به سمت رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز منصوب شد
طی حکمی از سوی مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی، حبیب مقصودی به سمت رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز منصوب شد.

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی، در حکم جمشید نظمی مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی آمده است: با عنایت به تعهد و تخصص و سوابق در امر ورزش به سمت رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز منصوب می گردید.

در همین راستا، نظمی صبح امروز در نشست کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز، حبیب مقصودی را به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز معرفی و از زحمات شاهرخ شفیعی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز با اهدای لوح، تقدیر و قدردانی کرد.

حبیب مقصودی پیش از این ریاست مدیریت مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) و ریاست اداره توسعه منابع اداره کل ورزش و جوانان استان و معاونت اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز را عهده دار بود.

وی همچنین سابقه ریاست هیئت‌های ورزشی کونگ فو، رزمی و چند هیئت دیگر را در سوابق مدیریتی خود دارد.

مقصودی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی است.

انتهای خبر