دو روایت از علت فوت حسن جوهرچی

حسن جوهرچی سحرگاه امروز در حالی که در بخش مراقبت‌های ویژه بستری بود دنیای فانی را وداع گفت. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)؛ حسن جوهرچی بازیگر سینما و تلویزیون که به علت بیماری کبدی در   بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان امام خمینی بستری بود سحرگاه امروز دچار ایست قلبی شد و از دنیا رفت. گویا این حادثه […]

image_pdfimage_print
حسن جوهرچی از دنیا رفت/ دو روایت از علت فوت
حسن جوهرچی سحرگاه امروز در حالی که در بخش مراقبت‌های ویژه بستری بود دنیای فانی را وداع گفت.

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)؛ حسن جوهرچی بازیگر سینما و تلویزیون که به علت بیماری کبدی در   بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان امام خمینی بستری بود سحرگاه امروز دچار ایست قلبی شد و از دنیا رفت. گویا این حادثه ساعت ۵ صبح رخ داده است اما به دلیل درگیری رسانه ها با جشنواره فیلم فجر خبر فوت این بازیگر دیرتر از زمان معمول منتشر شد.

برخی از منابع بیمارستانی، عفونت ریوی و فشار خون پایین را علت درگذشت جوهرچی اعلام کرده‌اند و اشاره ای به ایست قلبی ندشتند.

این در حالی است که خبر بستری شدن مهناز افشار هم در بیمارستان منتشر شده که اطلاعات زیادی از آن در دست نیست.

حسن جوهرچی در سال ۱۳۴۷ در یک خانواده اردبیلی در تهران متولد شد. وی لیسانس عکاسی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران داشت. بازی در سینما را در سال ۱۳۶۷ با «فیل در تاریکی» آغاز و در سال ۱۳۷۰ در فیلم «برخورد» به کارگردانی سیروس الوند نقش آفرینی کرد و با بازی در سریال «در پناه تو» در سال ۱۳۷۳ مشهور شد.

آخرین نقشی که مردم از جوهرچی دیدند بازی او در سریال لیسانسه‌ها به کارگردانی سروش صحت است که از شبکه سه سیما پخش شد.

انتهای خبر