قلعه نویی: بلاتکلیف هستیم/ واکنش مسئول حقوقی باشگاه تراکتور درباره فاجعه محرومیت اخیر تیم!

وی در مورد اینکه آیا از احمد نوراللهی و امید عالیشاه نمی‌توانند استفاده کنند، تصریح کرد‌: بحث این دو نفر نیست از کلیت موضوع بی اطلاعیم و نمی‌دانیم از چه نفراتی می‌توانیم استفاده کنیم. بلاتکلیف هستیم.

واکنش مسئول حقوقی تراکتور درباره فاجعه!

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، نماینده باشگاه تراکتورسازی تبریز شب گذشته در حال انجام مراحل پیوستن سجاد شهباززاده به این تیم در سیستم تی ام اس فیفا بود تا شهباززاده به صورت رسمی به جمع بازیکنان این تیم تبریزی بپیوندد ولی صبح امروز متوجه شدند که پنجره نقل و انتقالات زمستانی این باشگاه بسته شده است.

در این خصوص مدیر حقوقی باشگاه تراکتورسازی توضیحاتی را درباره محرومیت این باشگاه از نقل و انتقالات ارائه کرد.

آرش نجفی در گفت و گو با خبرنگار “ورزش سه”، درباره جنجال پیش آمده پیرامون نقل و انتقالات باشگاه تراکتورسازی اظهار داشت: «واقعیت این است که ما هم دقیقا نمی دانیم موضوع چیست؛ چون هیچ حکمی به ما ابلاغ نشده است که بر اساس آن از نقل و انتقال محروم باشیم. به هر حال چوب عدم سیاست گذاری در پرداختن به پرونده های خارجی را می خوریم. این مساله باشگاه های ایرانی را تهدید می کند و نکته اینجا است که فیفا هم نسبت به تیم های ایرانی سختگیرانه تر برخورد می کند.»
وی ادامه داد: «مجازات اولیه در فیفا ۳ امتیاز است اما فیفا در وهله اول برای تیم های ایرانی ۶ امتیاز کسر می کند. مجازات تکمیلی هم محرومیت از نقل و انتقال است که اکنون لحاظ شده است و طبق ماده ۷۱ آیین نامه انضباطی فیفا لحاظ می شود.»
مسئول حقوقی باشگاه تراکتور درباره اینکه پرونده انضباطی مذکور در فیفا مربوط به چه کسی است، گفت: «یکی از وکلای بین المللی پرونده ۴ بازیکن را پیگیری می کند. ما با او در ارتباط هستیم. من فکر می کنم این پرونده مربوط به ژائو ویلا، بازیکن پرتغالی سابق باشد. ما در صدد هستیم با او توافق کنیم و این پول را قسطی به او بپردازیم.»
نجفی درباره اینکه آیا حضور عالیشاه، نوراللهی و بیگ زاده هم غیرقانونی بوده و احتمال ۳ بر صفر شدن بازی هایی که آنها در آن حضور داشتند وجود دارد، گفت: «این قضیه شامل بازیکنان قبلی نمی شود. من قاطعانه می گویم این محرومیت شامل نوراللهی و عالیشاه و بیگ زاده نمی شود. فقط شامل شهباززاده است که انشاءالله در روزهای آینده مشکل را حل می کنیم.»

قلعه نویی:  سیستم TMS ما تعلیق شده است/ بلاتکلیف هستیم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: محرومیت ما توسط فیفا اعلام شده و سیستم TMS ما تعلیق شده است.

سرمربی تراکتورسازی در مورد دیدار تیمش مقابل پرسپولیس تصریح کرد:‌ قبلا در فیلمی یک هنرپیشه به چلوکباب نگاه می‌کرد و به این غذا می‌گفت زمانیکه من بودم تو نبودی و حالا که هستی من نمی‌توانم این غذا را بخورم. الان ما هم نمی‌دانیم کدام بازیکن را داریم یا نه دقیقا شرایطمان مثل شخصیت آن سریال است که زمانی که می‌توانست چلوکباب بخورد پول نداشت وقتی که به پول رسید به دلیل چربی و فشار خون نمی‌توانست چلوکباب بخورد. همین الان بلاتکلیف هستیم.
وی در مورد اینکه آیا از احمد نوراللهی و امید عالیشاه نمی‌توانند استفاده کنند، تصریح کرد‌: بحث این دو نفر نیست از کلیت موضوع بی اطلاعیم و نمی‌دانیم از چه نفراتی می‌توانیم استفاده کنیم. بلاتکلیف هستیم.

قلعه نویی یادآور شد: بحث کسر شش امتیاز بخاطر شکایت تونی اولیویرا که مطرح شده از سوی باشگاه در حال پیگیری است.
وی تأکید کرد‌: در مستطیل سبز خیلی امیدواریم اما این مسائل به وجود آمده که با توکل به خدا باید ببینیم چه پیش می‌آید.

انتهای خبر