بخشنامه انتخاباتی کمیته امداد

رئیس کمیته امداد در بخشنامه‌ای تاکید کرده است که فرآیند توزیع هرگونه کالا و خدمات به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که حداکثر از یک ماه قبل از زمان برگزاری انتخابات تا پایان مراحل انتخابات هیچگونه توزیع گسترده کالا در میان مددجویان صورت نگیرد. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)،  سید پرویز فتاح با توجه به نزدیک شدن انتخابات  دوازدهمین […]

رئیس کمیته امداد در بخشنامه‌ای تاکید کرده است که فرآیند توزیع هرگونه کالا و خدمات به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که حداکثر از یک ماه قبل از زمان برگزاری انتخابات تا پایان مراحل انتخابات هیچگونه توزیع گسترده کالا در میان مددجویان صورت نگیرد.

بخشنامه انتخاباتی کمیته امداد

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)،  سید پرویز فتاح با توجه به نزدیک شدن انتخابات  دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، نخستین انتخابات میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا طی بخشنامه ای از کارکنان رسمی، پیمانی و غیر رسمی خواست تا از هرگونه دخالت سازمانی و رقابت انتخاباتی به نام کمیته امداد پرهیز کنند.

بر همین اساس کارکنان کمیته امداد به هیچ وجه حق دخالت در انتخابات را ندارند و همکاران رسمی، پیمانی و غیر رسمی که مایل به نامزدی در انتخابات پیش رو هستند موظفند تا پایان سال ۹۵ درخواست کتبی خود را برای تعیین تکلیف ادامه همکاری با کمیته امداد به مدیران شهرستان ها و مدیر کل استان اعلام کنند.

در این بخشنامه استفاده از هر گونه امکانات، اموال و دارایی ها و نام و نشان کمیته امداد امام خمینی(ره) در رقابت های انتخاباتی و  بهره برداری ابزاری و سیاسی از محرومیت های مادی و غیر مادی خانواده‌های تحت پوشش در جریان رقابت‌های انتخاباتی از سوی گروه‌ها، احزاب و جناح‌ها و هر نوع تشکل صنفی، خصوصی و یا بازدیدهای تبلیغاتی از منازل محرومان تحت پوشش ممنوع اعلام شده است.

رئیس کمیته امداد در این بخشنامه تاکید کرده است که فرآیند توزیع هرگونه کالا و خدمات به گونه ای برنامه ریزی شود که حداکثر از یک ماه قبل از زمان برگزاری انتخابات تا پایان مراحل انتخابات هیچگونه توزیع گسترده کالا در میان مددجویان صورت نگیرد.

انتهای خبر