تکذیب تغییر فرمانداران شهرستان‌های آذربایجان‌شرقی

معاون سیاسی امنیتی استاندارآذربایجان‌شرقی با بیان اینکه تغییری در فرمانداران شهرستان‌های استان صورت نمی‌گیرد، گفت: بنایی برای تغییر فرمانداران شهرستان‌های اهر و سراب نداریم. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، سعید شبستری‌خیابانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس با اشاره به شایعات مطرح شده در ارتباط با تغییر فرمانداران اهر و سراب اظهار داشت: وقتی در مقطع […]

image_pdfimage_print
تغییری در فرمانداران شهرستان‌های آذربایجان‌شرقی صورت نمی‌گیرد
معاون سیاسی امنیتی استاندارآذربایجان‌شرقی با بیان اینکه تغییری در فرمانداران شهرستان‌های استان صورت نمی‌گیرد، گفت: بنایی برای تغییر فرمانداران شهرستان‌های اهر و سراب نداریم.

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، سعید شبستری‌خیابانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس با اشاره به شایعات مطرح شده در ارتباط با تغییر فرمانداران اهر و سراب اظهار داشت: وقتی در مقطع حساسی مثل انتخابات واقع شده‌ایم هیچ دلیل منطقی وجود ندارد که بخواهیم فرمانداران را تغییر دهیم.

گزارش فارس حاکی است، در حالیکه اسفند ماه ۱۳۹۲ سیدمحمد عابدی به عنوان نخستین فرماندار سراب در دولت تدبیر و امید معرفی و جایگزین فرماندار برجای مانده از دولت احمدی‌نژاد شد، بسیاری بر این تصور بودند که حداقل تا پایان دولت تدبیر و امید کلیدار دیگری برای شهرستان سراب انتخاب نخواهد شد اما هنوز یک سال از حکم فرمانداری سراب نگذشته بود که عابدی راهی اهر شد و دی ماه ۱۳۹۳ کلیدار جدید سراب از خداآفرین آمد.

شنیده‌های روزهای اخیر در سطح شهر سراب حکایت از تغییر مجدد در سکانداری ارشد اجرایی شهرستان سراب دارد، گفته می‌شد با توجه به تغییر قطعی فرماندار اهر، گرشاسبی به عنوان فرماندار اهر منصوب خواهد شد و سکان شهرستان سراب به واحدی داده خواهد شد و فرماندار اهر به استان آذربایجان‌غربی برای سمت فرمانداری یکی از شهرستان‌ها می‌رود.

به دنبال این امر، خبرنگار فارس در تبریز در گفت‌وگو با معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه تغییری در فرمانداران شهرستان‌های استان صورت نمی‌گیرد، گفت: بنایی برای تغییر فرمانداران شهرستان‌های اهر و سراب نداریم.

انتهای خبر