مدیرعامل منطقه ‌آزاد ماکو: ماهیانه ۷ میلیون تومان اضافه‌کاری می‌گیرم/ پولی که دریافت می‌کنم حلال است

وی درباره تحقیق و تفحص مربوط به میزان انتصاب‌ها از ارومیه و فرزندان مسئولان گفت: نماینده مردم ماکو، شوط و چالدران عین‌الله شریف‌پور هم ۱۱ سوال مطرح کرده است که در وقت مقتضی آنها را منتشر خواهیم کرد.

image_pdfimage_print
ماهیانه 7 میلیون تومان اضافه‌کاری می‌گیرم/ پولی که دریافت می‌کنم حلال است/ نماینده مردم ماکو می‌خواهد به جای من مدیر بیاورد
فروزان گفت: حقوق ثابت بنده ماهیانه ۸ میلیون تومان است که با اضافه‌کاری به ۱۵ میلیون تومان می‌رسد.

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، حسین فروزان در نشست خبری با خبرنگاران که در سالن جلسات استانداری آذربایجان غربی برگزار شد، ابراز داشت: با وجود ایجاد شغل برای ۷هزار نفر درمنطقه آزاد ماکو؛ ۲ هزار و ۵۱ نفر برای درخواست شغل در این مجموعه ثبت‌نام کرده‌اند که تمامی این افراد دارای مدارک بالای فوق دیپلم هستند.

مدیرعامل منطقه آزاد ماکو درباره افزایش قیمت ملک و زمین و فراهم شدن دلالی برای سودجویان، گفت: تا جایی که امکان دارد دلال بازی را در تمامی زمینه‌ها ریشه کن کرده‌ایم و افزایش قیمت ملک و زمین در منطقه آزاد ماکو به دلیل بالا رفتن ارزش زمین است که برای جلوگیری از وضعیت نبود مسکن و افزایش قیمت نیز شهرک مسکونی جدیدی با ظرفیت ۵۰ هزار خانوار در حال احداث می‌باشد که بعد از بهره‌برداری این مشکلات را نیز ریشه کن خواهیم کرد.

وی ادامه داد: شائبه‌هایی وجود دارد مبنی بر اینکه شاغلان منطقه آزاد ماکو غیربومی هستند اما سازمان منطقه آزاد ماکو با داشتن ۲۵۰ نفر شاغل که بیش از ۸۰ درصد آنها را افراد بومی تشکیل می‌دهند که این موضوع برای همه ثابت شده است، اما تا زمانی که در جامعه بیکاری وجود دارد شایعاتی از این قبیل قریبان گیر تمامی مسئولین و مدیران کشوری است.

فروزان درباره درگیری مامورین ترکیه با شهروندان ایرانی اظهار کرد: در گمرگی که روزانه کالاهای بسیاری از آن وارد و خارج می‌شود بروز چنین مسایلی دور از انتظار نیست، این مشکلات نیز باید از طریق راهکارهای دیپلماسی بین دو کشور ترکیه و ایران حل شود، علاوه بر این مردم منطقه می‌توانند برای جلوگیری از این قبیل بی احترامی‌ها اقلام خود را در بازارچه‌های تازه احداث شده منطقه آزاد ماکو بفروش برسانند تا منجر به این حوادث نشوند.

وی درباره تحقیق و تفحص مربوط به میزان انتصاب‌ها از ارومیه و فرزندان مسئولان گفت: نماینده مردم ماکو، شوط و چالدران عین‌الله شریف‌پور هم ۱۱ سوال مطرح کرده است که در وقت مقتضی آنها را منتشر خواهیم کرد.

فروزان درباره اهم سوالات نماینده مردم ماکو، شوط و چالدران بیان داشت: ایشان حواشی سیاسی را بر خدمت به مردم  مهم‌تر می‌دانند به طوری که در طول یک سال نمایندگی خود بجای همراهی و همکاری در پروژه‌های مختلف و پیگیری مشکلات مردم و شهرستان، درصدد جابه‌جایی مدیریت سازمان منطقه آزاد ماکو بوده‌اند که این را به صراحت می‌گویم که هیچ دلبستگی به تکیه دادن بر صندلی ریاست را ندارم و فقط بخاطر خدمت به مردم و کشورم تمامی مشکلات را به دوش کشیده‌ام.

وی درباره حقوق دریافتی خود از سازمان منطقه آزاد ماکو توضیح داد: کمترین میزان حقوق را در بین مدیران مناطق آزاد کشور بنده دریافت می‌کنم و فقط  برای سفرهای کاری برون‌شهری بالاتر از ۳۵ کیلومتر حق ماموریت دریافت می‌کنم و فقط برای جلسات رسمی شهر تهران و کیش حق‌الجلسه دریافت می‌کنم و حتی در تهران در منزل پسرم ساکن می‌شوم تا از هزینه‌های بسیاری جلوگیری کنم.

فروزان در پایان تاکید کرد: حقوقم تقریبا ۸ میلیون تومان می‌باشد که با اضافه‌کاری به ۱۵ میلیون تومان می‌رسد که در راستای این حقوق هیچگاه زودتر از ساعت ۱۲ و ۱۱ شب به منزل نرفته‌ام چرا که حجم کاری در منطقه آزاد بسیار زیاد است و حقوقی که در برابر این فعالیت‌ها دریافت می‌کنم کاملا حلال است.

منبع:آناج

انتهای خبر