جریان مردمی انقلابی «جماران» اعلام موجودیت کرد

جریان مردمی انقلابی فرزندان نسل سوم روح الله با عنوان «جماران» و با شعار «ما ۳۳ میلیون نفر»، امروز با حضور در حسینیه جماران اعلام موجودیت کرد. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل ازفارس، جریان مردمی انقلابی فرزندان نسل سوم روح الله با عنوان «جماران» و با شعار «ما ۳۳ میلیون نفر»، امروز با […]

image_pdfimage_print

جریان مردمی انقلابی فرزندان نسل سوم روح الله با عنوان «جماران» و با شعار «ما ۳۳ میلیون نفر»، امروز با حضور در حسینیه جماران اعلام موجودیت کرد.

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل ازفارس، جریان مردمی انقلابی فرزندان نسل سوم روح الله با عنوان «جماران» و با شعار «ما ۳۳ میلیون نفر»، امروز با حضور در حسینیه جماران، ضمن تجدید بیعت با آرمان های امام راحل، اعلام موجودیت کرد.

اعضای این تشکل متشکل از ۱۱۰ تن از اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاههای کشور ، مدیران اجرایی، فعالین فرهنگی و رسانه ای و … در قالب هیات موسس «جماران» گردهم آمدند تا با تاکید بر کارآمدسازی دولت اسلامی و نظام اجرایی کشور، توجه به برنامه ها و تحول ساختارها درکنار بهره مندی از افراد متخصص و متعهد، آغازگر “جریان مردمی انقلابی رویش های آگاه و نواندیش ایران اسلامی” باشند.

در این مراسم، پس از قرائت و تصویب مرامنامه و اساسنامه، انتخابات شورای مرکزی “جماران” برگزار شد و ۳۵ نفر بعنوان اعضای شورای مرکزی  این مجموعه انتخاب شدند.
تمامی اعضای جماران از نخبگان جوان زیر ۴۰ سال هستند که ۶۰ نفر از آنها دارای تحصیلات در مقطع دکتری هستند.

در مرامنامه جماران، این جریان مجموعه‌ای متشکل از جوانان مسلمان، انقلابی، اندیشه‌ورز، باورمند به حکومت جهانی مستضعفین، دغدغه مندِ آرمانهای انقلاب اسلامی و عدالت طلب و حقیقت خواه معرفی شده که با بهره مندی از بالاترین ظرفیت‌های دانشی و تجربی، مومن به آرمان‌های انقلاب شکوهمند اسلامی و با هدف متعالی تحقق تمدن نوین دینی فعالیت خواهد کرد.
اعضای جماران تاکید کرده اند که این جریان اهل سیاسی کاری، سیاسی بازی، سیاست زدگی، دعواهای قبیله ای و حزبی و مناقشات جناحی قدرت طلبان سیاسی و صاحبان شرکت های سهامی سیاسی نیستند و با اعتراض به وضع موجود اداره کشور ، بنا دارند بازوی فکریِ فرهنگی و عقل منفصل نهادهای انقلابی و کارآمد بوده و با ایجاد فضای پُرخروش و پُرجوشش گفتمانی، ظرفیت های موجود و پراکنده جوانان انقلابی را تجمیع، سازماندهی و هم افزا کرده، توانمندی های ایشان را ارتقا داده و با به میدان آوردن جوانان، آنها را آماده نقش پذیری در رسالت ها و ماموریت های انقلاب اسلامی کنند.

  • گفته می شود این جریان وابسته به بذرپاش می باشد
انتهای خبر